Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik nem szeretnek plusz...

Akik nem szeretnek plusz munkát befektetni, azok mondják, hogy nem kell napi 5-6-szor enni, nem kell fehérjét inni edzés után, nem kell 8 órát aludni, stb?

Figyelt kérdés
Tehát akik mindig mindenben a könnyebb és rövidebb utat keresik az életben és ezt meg is próbálják ideologizálni is tudat alatt, hogy miért lusták.
2018. okt. 30. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Valóban hülyeség ami manapság a fitnesz iparban vagy. Elég napi 3 alkalommal is enni, fehérje tök fölösleges ha szilárd kajából be tudod vinni a kellő fehérjét, és tulajdonképpen 6-7 óra alvás is elegendő egy egészséges embernek, hogy kipihenje magát.
2018. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 palilaci ***** válasza:
100%
Nagyon jol tudod te is, hogy provokalo a kerdesed, azon felul pedig az altalad emlitett "tenyek" mara bizonyitott fitnesz bullshitek (anabolikus kapu, 3 orankenti eves es tarsai), amik benne maradtak a koztudatban, nem is tudom milyen iparag lobbija miatt.
2018. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
Nem a sok hülye mondja hogy vedd a sok sz@rt ez a fitness ipar 1 buzzulás lett semmi más
2018. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb pofátlanság hogy ezeket a fitnesz bullshiteket azok terjesztik akiket két lábon járó gyogyszertárakká kokszoltak fel, es nekik pont mindegy hany órát alszanak, vagy hogy hányszor esznek egy nap. Persze a laikus Pistike ezt elhiszi, megveszi a létező ősszes tapkieget (mert a nagyok mondták), életének minden pillanatát előre kiszámított ertékek szerint éli, aztán csodálkozik hogy a f.aszért nem néz ki úgy mint a példaképei
2018. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
A normális ember tudja hogy ez így van nem kell elhinni a sok baromságot
2018. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan ténylegesen lusta vagyok és a könnyebb utakat keresem, de teljesen igaz, hogy nem kell sokszor enni (én csak elhíznék tőle és/vagy éheznék egész nap, nem vagyok az a típus, aki piciket tud enni, van ilyen), nem kell fehérjét inni edzés után (sosem fogok fehérjeporozni, mert anélkül is inkább sok a fehérje, mint kevés. az pedig nem fontos, mikor visszük be és hány darabban, én fizikai aktivitás után éhes vagyok, így akkor eszem, de lehet máshogyan is).


Azt hiszem, a legtöbbünknek kell napi 7-8 óra alvás, néha akár több is, de van, akinek kevesebb is elég. Az egyéni alvásigénnyel nem jó játszani, a pihenés roppant fontos s ennek része a megfelelő idejű és minőségű alvás.


Ennek semmi köze a lustasághoz. Én nem szeretek lábazni és nem is érdekel egyelőre, de ha még nem is teszem, akkor is azt hangoztatom, hogy kell, hiszen kell. Nem kell megideologizálnom a hibáimat, úgysem felejtem el őket.

2018. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"normális ember tudja hogy ez így van nem kell elhinni a sok baromságot"


A nagy baj, hogy manapság egyre inkább kezd kisebbségben lenni a normális ember. Az egész világ ki van fordulva, mindenki meg van hülyülve...

2018. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 palilaci ***** válasza:
Ez mindig is igy volt, csak most a net es egyeb mediumok miatt lathatod is es eljut hozzad.
2018. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a lusták mondanak ilyet, hanem azok, akiknek sakkozniuk kell az idejükkel, mi fér bele egy napba a munka, az ügyintézés, esetleg másodállás, család, gyerek, háztartás... stb. mellett.

Ja, és van olyan munka, ahol alig jutsz el enni, nemhogy még napi 5-6x étkezz. És ha van egy idióta szomszédod, akkor előfordulhat, hogy búcsút mondhatsz az alvásnak. Tudod, mikor alszom 8 órát? Hétvégén, de ha sok a teendőm, még akkor sem, hétköznap 6-7 óra fér bele. Főállás, másodállás, közlekedés, sport, és van, amikor főzni sincs már energiám, csak veszek valamit egy kifőzdében a munkahelyemhez közel. Anyám pedagógus, szünetekben folyosón meg udvaron kell ügyelni, alig jut el ebédelni, pedig ő 2-es típusú cukros, és emiatt is figyelnie kell, egész nap lépcsőzik a tanári és az emeleten lévő tanterme között, és ez csak az az idő, amit bent tölt.

2018. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A rendszeres étkezés leváltható ritkábbra. De vannak előnyei. Például a vércukrod. Vagy az,hogy így kényelmesebb ötven tonna rizst belapatolni, mint egyszerre.


Az alvás meg... egyéni kérdés...de a lehetőségeidhez képest eleget kell aludnod. A sport a test igénye a hasznosításra. A kaja az üzemanyag. Az alvás a hasznosítás ideje. Bezárul a kör.

2018. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!