Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik szeretnek...

Azok a férfiak, akik szeretnek inni egy pohár bort a vacsorához mit szólnának, ha a barátnőjük sosem inna velük? Mert ő nem szereti az alkoholt.

Figyelt kérdés
Ez elkedvtelenítené a férfit attól, hogy továbbra is kapcsolatban legyen a barátnőjével? Mert azért valljuk be, elég lelombozó lehet, mikor valaki lelkesen szeretné megosztani a "finomságot", mert tegyük fel borrajongó az illető, de a másik mindig elutasítja.
2020. ápr. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális gondolkodású embernek ez nem okozna problémát. Nem látok próblémát azzal, ha valaki nem szereti a bort vagy nem szeretné ilyen rendszerességgel fogyasztani.
2020. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
A ferjem sose probalna rameroltetni olyat, amit nem szeretek. Es annal kicsit jobbkedvu,, hogy az szomoritana el, hogy en a vacsihoz nem iszok bort 😀
2020. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, engem ez nem lombozna le. Ha egyszer nem szereti, mit tudok vele csinálni, és ez engem ugyan mér tartson vissza, ha én meg igen? Amúgyis, itt csak 1 pohárról van szó, nem nagy ivászatról, ahhoz meg nem olyan nélkülözhetetlen, hogy a másik is igyon velem.
2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Attól is függ, hogy mennyire alkukèpes az illető. Egy pohár bor, szerintem meg se kottyan senkinek...
2020. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Több marad nekem! De nem, nem érdekelne. Mindenkinek van olyan szokása, amit a párja nem követ.
2020. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem zavarna. De ha nem jönne velem kocsmába és mikor mindenki koccint vagy ivós játékot játszik, ott ücsörögne a baracklevével, az rohadtul zavarna. Nekem szükségem van arra, hogy a párommal együtt legyen részeg sztorink néha. Nem akarok minden nap berúgni meg inni én sem, de aki nem képes egyszer kirúgni a hámból vagy összeüpni iszogatni és hülyéskedni, az nekem sótlan
2020. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!