Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék Ragdoll macskát venni?

Hol tudnék Ragdoll macskát venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék Ragdoll macskát venni, de nem találtam oldalakat, ahol ezt meg tudnám tenni. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy kb 100.000 ft körül van az ára, szóval egy olyan oldalt keresnék, ahol kb ennyiért lehet örökbefogadni, és ahonnan egészséges cicát tudok venni. Ha esetleg külföldi elérhetőségeket tudtok, akkor azokat is szívesen fogadnám. És ha valakinek van a vásárlással, a macskával vagy a témával kapcsolatban bármivel tapasztalata, akkor nagyon örülnék ha leírná :)

Előre is köszönöm! :D



2021. febr. 15. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Inkább 160e-200e az ára. Tenyésztőt tudok ajánlani: Marosvölgyi ragdolls
2021. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Pl náluk terveznek még tavasszal almot, de előre kell foglalni:

[link]

2021. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1%
És ezért annyira népszerűek a szaporítók, ahonnan 50-ért már elviszed a macskát. 200e? Nincsenek eszüknél.
2021. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon nézz szét ragdollos csoportokban.

Mondjuk sok tenyésztő tapló paraszt, és válaszolni se képes. Nekem emiatt nem jött össze, végül más fajtát vettem.

2021. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
4: ezért lett snassz házicirmos "parasztmacskám" az utcáról. Nem bántam meg!
2021. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ragdoll gazdikereső, Ragdoll cica kedvelők és tenyésztők csoportok jók Facebookon. Nagyon ajánlom a fajtát, nekünk olyan van, mert nagyon sok örökbefogadott házicicám volt, de egy nyugis, bújósat szerettünk volna most. Abszolút hozza a klasszik ragdoll tulajdonságokat, életem legjobb döntése volt.

De való igaz hogy 150-200 között gondolkodj, plusz a kezdő felszerelés, és hordozóból, macskawcből nekik nagyobb kell, alomból több stb. Amikor az alapokon túl vagy akkor havonta már tényleg nem kerülnek sokba.

2021. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2021. febr. 23. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!