Kezdőoldal » Állatok » Macskák » És erről mit gondoltok? 1...

És erről mit gondoltok? 1 éves macskát akar eladni, mert nem hasonlít ragdollra.

Figyelt kérdés

[link]



Kis lakás, meg, hogy nem jönnek ki a macskák, de a legnagyobb érv a külseje, én legalábbis így értelmezem.



2012. szept. 25. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is, de szíve joga eladni és az is h miért.
2012. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
cuki, olyan, mint egy sziámi. vedd meg.
2012. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem van pár házimacskám, nem vennék macskát pénzért, inkább örökbe fogadnék.
2012. szept. 25. 19:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Az ő dolga amíg nem árt a macskának.. Egyébként nekem is kicsit az jön le de lehet hogy csak le akarja írni az egész sztorit hogy ne legyen semmi félreértés.
2012. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezért jobbak a házi macskák. Nekem van több is, mindegyik kijön egymással. Nincsenek extra viselkedési formáik, amik miatt problémák lehetnének, és nem kell őket eladnom, mert nem bírok velük.
2012. szept. 25. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az elég durva volt mikor mondta, hogy kis korában ragdollra hasonlított és mennyit fizetett érte, de mivel ma már nem arra hasonlít inkább eladná. Amikor megvette akkor bezzeg volt hely 3-4 macskának is.... most meg hirtelen kicsi lett a lakás. Persze szíve joga megválni tőle, bár nekem kicsit fura.
2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért mert én hamar megszeretek bármilyen állatot, fajtától függetlenül. Nem bírnék megvállni tőle.
2012. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
ja, bocs én azt hittem, azért kérdezed, hogy mit gondolunk róla, mert szeretnél rá licitálni.
2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

45ezerért nem kap még egy britet sem, nemhogy egy ragdollt... :D Máskor talán tenyészetből kéne vásárolni, nem egy szaporítótól.

De mindegy, mert görénység, ha emiatt nem tudta megszeretni az egy év alatt, míg nála volt.


Remélem, a következő gazdija normális, állatszerető ember lesz...

2012. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem, csak mint "érdekesség" linkeltem be.

Én se tudnék megválni semmilyen állattól, főleg nem egy év után. Van egy éves macskám, nem adnám senkinek, még ha allergiás lennék rá akkor sem.

Olyan mintha tárgyként kezelné a macskát, mint egy megunt ruhadarab..

2012. szept. 25. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!