Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek több cicája van: a...

Akinek több cicája van: a dorombolásuk hangját meg tudod különböztetni egymástól?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Időnként
Nem
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a nőstény úgy dorombol, hogy majd' megfullad, szinte már röfög. A kandúr meg halkan. :D
2021. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nőstény van, testvérek...

A hangjukat meg tudom különböztetni, hogyha úgy nyávognak hogy nem látom Őket, de a dorombolásuk közel egyforma.

2021. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nagyon hangosan dorombol, a szoba másik végében hallani, a másik meg annyira halkan, hogy ha mellette fekszek, akkor is alig hallom.
2021. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálam is az a helyzet,mint a második válaszolónál. 2 cicám van, azonos neműek, egy alomból való testvérek. A nyávogás hangját nyilván megismerem, de hogy melyikük dorombol éppen, azt pusztán hang alapján nem tudnám megmondani. A bundájuk tapintását viszont üzembiztosan meg tudom különböztetni sötétben és hátam mögött is :)
2021. febr. 20. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 2 cica van, testvérek, de nem azonos neműek. A dorombolásuk hangja elég hasonló, de az egyikük kicsit hangosabban szokott (és talán egy picit mélyebb hangon) és tovább, a másik meg leginkább csak akkor, ha megfelelően simogatjuk és nyávog is közben ha jelezni akarja, hogy folytasd, intenzívebben vagy most máshol szeretné. Szóval igen, ezek miatt nem nehéz megkülönböztetni a dorombolásukat se.
2021. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Igen. A nagyobb halkan dorombol és asztmás is szegény, szóval néha sípol. A kisebb iszonyat hangos és zörgős.
2021. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 3 macskám van és mindegyiknek más a dorombolása. A 7 éves macskám halkan dorombol majd vált mélyre. A 2 éves testvérek közül Kormos hangosan dorombol s vabn valami nyugtató erő benbe, Foltos neg magas hangon dorombol. A szőrük tapintása se egyforma kuába testvérek. Koromnak drótszőre van, Foltosnak selymes, a 7 éves Cicámnak a kettő közt. Nem tartozik ide de az is érdekes hogy bár a fekete macskáknak sárga a szeme de Kormosnak aki tiszta fekete zöldessárga, a 7 éves Cicának meg tiszta sárga ( Foltoskáé zöld) a szeme pedig fekete- fehér macska.
2021. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két macskám van, az egyik nagyon halkan dorombol, a másik olyna mint egy Zetor! A nyáladzásukról nem tudom leszoktatni őket, annyira élvezik, ha simogatom őket, hogy nyáladzanak, de konkrétan csöpög a nyáluk! :D
2021. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi az a zetor?...
2021. márc. 16. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Traktor! :D
2021. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!