Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám ínye...

Mit tegyek ha a macskám ínye az alsó állkapcsán nagyon be van dagava jobb oldalt és az állkapcsa is kétszer akkora jobb oldalt?

Figyelt kérdés
Mit tudnák vele tenni? 18 éves vagyok, nincs semmi pénzem hogy orvoshoz vigyem, a szüleimet nem érdekli, áltatnak így is fel éve hogy ivartalanítva lesz tavasszal de minden fontosabb náluk. Könyörögtem hogy nézzenek már rá, anya meg annyit mondott hogy verekedett azt kész, nem érdekli őket.. Mikor befogadtuk piciként földhöz akartàk csapni, én még nem voltam elég érett az állattartáshoz meg nem láttam át a dolgokat, a szuleimnek kellett volna de ők meg tipikusan azok az emberek akik azt vallják hogy a macska az udvaron van jó helyen, meg hogy természetes ha tele van sebekkel meg ilyenek. Egy macskát már elvesztettem így, mert nem törődtek azzal, hogy kiszakadt egy foga és tiszta gennyes lett neki és mikor már enni sem tudott elpusztult. Akkor is én próbáltam etetni fecskendővel. :(

2021. febr. 23. 16:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Eleve a padlón vagyok, de ez mégjobban odavágott, kérlek ne szidjatok, így is kétségbe vagyok esve és nagyon elkeseredtem
2021. febr. 23. 16:39
 2/19 A kérdező kommentje:
Enni tud tőle, konzervet eszik éppen
2021. febr. 23. 16:43
 3/19 anonim ***** válasza:

Fekély-gyanús, orvoshoz kell vinni, ő kitisztítja.

Ivaros kandúr?

2021. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak állatorvos lehet a megoldás így elsőre. Viszont érdemes lenne helyi macskamentést (vagy ha más nem, egy kiterjedtebb országosat) felkeresni, nagyon sokszor segítenek ilyen esetben. Hol laksz?
2021. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Most olvastam újra, látom, hogy ivaros, elnézést.
2021. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Somogyban Kaposvár körül


Az a baj hogy egy fillérem sincs más meg nem törődik velük :(

2021. febr. 23. 16:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Helyi állatmentők? Ehhez nem kell pénz, csak hívd fel őket/írj nekik facebookon vagy emailt.
2021. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld meg őt. idős hölgy. hátha

2021. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

En keresnek neki gazdat. Nagyon szep dolog kerdezo, hogy megmentetted, de ugy nem tartunk allatot, hogy az alap szuksegleteit nem tudjuk kielegiteni, sajnalom. Gondolom hogy kajanak is tejet meg kenyeret kap kb es ennyi, mivel nyilvanvaloan penzt nem nagyon akartok kolteni ra.

Es ez nem az elso eset, te nem tanulsz ebbol?! Ez felelotlenseg!!

2021. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérd az állatvédők segítségét az ellátásban és utána szerintem a gazdikeresésben is. Csak a szeretettől nem fog meggyógyulni semmilyen állat.
2021. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!