Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám ínye...

Mit tegyek ha a macskám ínye az alsó állkapcsán nagyon be van dagava jobb oldalt és az állkapcsa is kétszer akkora jobb oldalt?

Figyelt kérdés
Mit tudnák vele tenni? 18 éves vagyok, nincs semmi pénzem hogy orvoshoz vigyem, a szüleimet nem érdekli, áltatnak így is fel éve hogy ivartalanítva lesz tavasszal de minden fontosabb náluk. Könyörögtem hogy nézzenek már rá, anya meg annyit mondott hogy verekedett azt kész, nem érdekli őket.. Mikor befogadtuk piciként földhöz akartàk csapni, én még nem voltam elég érett az állattartáshoz meg nem láttam át a dolgokat, a szuleimnek kellett volna de ők meg tipikusan azok az emberek akik azt vallják hogy a macska az udvaron van jó helyen, meg hogy természetes ha tele van sebekkel meg ilyenek. Egy macskát már elvesztettem így, mert nem törődtek azzal, hogy kiszakadt egy foga és tiszta gennyes lett neki és mikor már enni sem tudott elpusztult. Akkor is én próbáltam etetni fecskendővel. :(

2021. febr. 23. 16:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Anyukámék nem engednék, hogy gazdát keressek neki :( ilyen dobozos pástétomot vagy nem tudom mi a neve ami ilyen pépes macskaja ami dobozos, alutasakos kaját,konzervet eszik, sokszor kap még húst és virslit mert anyukám gyakran hoz neki, tápot nem nagyon eszi meg. Ezen kívül gyakran kap szalámit, sokszor kéreget kenyeret meg tésztát
2021. febr. 23. 18:50
 12/19 anonim ***** válasza:

Tehat csak pepeset eszik, persze, hogy be van gyulladva az inye, foga, stb. Ragnia is kene am.

Macskanak kenyeret es tesztat nem adunk, sos, zsiros szalamit, virslit sem.

2021. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem eszik meg semmilyen tápot, alutasakossal sem
2021. febr. 23. 19:21
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem eszi meg, mert hagyjatok valogatni. Az enyem se szerette, de nem volt mas valasztasa. Csak azert mert macska, meg ontorvenyu, nem kell neki ugy ugralni, ahogy o futyul.
2021. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg nincs esély rá hogy dokihoz vigyük, etetgetem meg minden, nem fogom ezentúl hagyni hogy válogasson és megpróbálok barátkozni azzal a ténnyel, hogy mennie kell :( nagyon fáj a szívem érte, volt már valaki így? Csalódást okozok neki és piszkosul fog hiányozni ha egyszer elmegy innen :(
2021. febr. 24. 23:30
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha állattartásra adod a fejed, akkor nincs olyan, hogy nincs rá pénzed.


El kell menni dolgozni (diákmunka), és nem a szüleidtől várni, hogy fizessék a TE macskád ktségeit ;)


Egyébként nem vált nyilvánvalóvá számodra, hogy a szüleid egy szalmaszálat nem tesznek majd keresztbe a macskáért (hiszen szerintük legjobb lett volna megölni)???

2021. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék nem engednék, hogy gazdát keressek neki - LOL, azt hittem, 18 éves FELNŐTT vagy, de látom, nem.
2021. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szégyelheted magad, csak a kifogásgyártás megy, de semmit nem teszel a macskáért.


Remélem, a büdös életben nem akarsz többet állatot, mert nem való neked!

2021. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ennyire nem vagy képes, hogy felhívd az állatvédőket? Te konkrétan kínzod azt a macskát, aztán idejössz nyálatverni! Légyszi, tégy egy szívességet a világnak, és 1. ne tarts többet állatot 2. ne szaporodj! Ilyenből nem kell több.
2021. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!