Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám a cicàm szőréből...

Mivel tudnám a cicàm szőréből kiporolni a homokot, mielőtt bejövünk a sétàlàsból?

Figyelt kérdés

Imàd hemperegni a homokban, amikor kint vagyunk, csak amikor bejövünk áll a homok mindenhol, ami engem nagyon idegesít, mert csempe van, és ropog az embernek az otthoni papucsa alatt, stb, meg hàt nem jó. Próbálom mindig nagyjából kiporolni a kezemmel, "kisimítani" a bundàjàból, sőt màr nedves ronggyal is próbàltam kiszedni, de mindig amikor beérünk, jól megràzza magàt és akkor hullik ki. Esetleg kifésülni is lehetne, bàr ő rövid szőrű, és igazàból utàlja ha fésülöm, ennél a kiporolàsnàl is hisztizni szokott, meg fújni, pedig nem durván csinàlom, meg semmi. Így minden nap fel kell porszívózni, amikor kimegyünk, ezért gondoltam, hàtha van itt valakinek valami ötlete erre. De ha màs nem, akkor marad a napi porszívózàs..:/

Köszi előre is!


2021. febr. 24. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fésüld ki alaposan.
2021. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod furminátorral átkefélni, az szerintem jobban kiszedné mint egy sima fésű. Aztán pedig nedves ronggyal áttörölni.
2021. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2021. febr. 24. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!