Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány kiscica lesz? És kb....

Hány kiscica lesz? És kb. mikorra várhatóak?

Figyelt kérdés

Jött hozzánk egy macska tegnap,akit terhesnek látok(a hasán vannak szoptatásra alkalmas...?cicik?nemtom minek hívják ezt a macskánál,kicsit tájékozatlan vagyok ezen a téren).És hat ilyenje van.Akkor valószínűleg hat kiscica lesz?És mikorra várhatóak?Már nagyon nagy hasa van a macskának!

Beraktuk a macskát egy biztonságos helyre,amiből így terhesen nem tud kiszökni.Látszik rajta,hogy szeretetre és törődésre vágyik,és rettentő éhesen jött ide.

Nem szeret a kibélelt dobozban aludni,inkább a fadarabokon alszik(amiket télre fűrészelt apám).

Ezek szerint a kiscicákat is a kemény fára fogja megszülni?

És ha igen,akkor belerakjam-e a kiscicákat a dobozba?

A mozgolódás látható az anyamacska hasán.Nem tudni,hogy a kan macska kié lehet.Széles a hasa nagyon a macskának,vajon egészségesek lesznek azok a kiscicák?

Most tejet adtam neki(nem boltit,hanem tehéntejet),de boltit is adtam reggel.Kevés zsemlyét is aprítottam bele neki,ez vajon jó?Mert eszi,de nem tudom,hogy a cicusoknak nem fog-e ártani!?

És ha megszületnek a cicusok,akkor ha nagyobbak lesznek elkergessük-e őket,vagy mi legyen ezekkel a macskákkal?

Anyáék megengedik őket tartani,én viszont középiskolába megyek(igaz lesz bőven rájuk időm esténként,mikor végeztem a tanulással).


És kicsi útmutatót is szeretnék,hogy hogyan szoktathatnánk őket úgy ide,hogy ne kelljen bezárni őket!?


2010. aug. 17. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha cicit látsz, azt már szopizzák! :) akkor már van kiscica...
2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet h az emlő:O

Nemtom..:S viszont akkor mér olyan nagy a hasa és miért látszik a mozgás? Tapintottam a hasát,és hát észrevehető volt a mozgás.

2010. aug. 17. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
el is ajándékozhatod őket ismerőseidnek vagy akitől aszt hallottad h szeretne egy kiscicát stb. vagy tedd fel a netre (express.hu)
2010. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norczy ***** válasza:
szia! azért valami tartalmasabbat is adj az anyacicának! Mondjuk macskatápot, de ha eszik maradékot akkor az is mehet! a kiscicák számát a poci simikor nagyjából ki tudod venni, ahogy mocorognak a babák. mindegyiknek meg van a helye ott is. ez tapasztalt.
2010. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norczy ***** válasza:
ja és akkor fog szülni ha már nem széles a hasa hanem leereszkedik, mintha hájas volna, akkor 1-2 napon belül elleni fog. a kicsik meg szerintem maguktól is maradni fognak nálatok. Hisz ott kapnak majd enni,szeretetet +simogatást- így nálatok lesz az otthonuk, persze ha nem akarod elajándékozni őket!
2010. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mostmár késő,reggelre valahogyan elszökött az anyamacska(valószínűleg apám bénázott valamit,mert adott neki reggel enni,ahogy láttam),és gondolom nem csukta be maga után az ajtót megfelelően..:(

Majd lesz másik macskám,remélem:)

2010. aug. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!