Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska nem veszélyesebb,...

A macska nem veszélyesebb, mint a kutya?

Figyelt kérdés
A kutya max megharap de a macska kikapja a szemed amikor karmol, én jobban félek egy macskától mint egy pitbulltól

2021. márc. 1. 23:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem, viszonylag kevés esélyed van, hogy a szemedhez hozzáférjen.
2021. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendesen bánsz velük,a kutya nem fog megharapni,a macska nem fog megkarmolni.Ha nem így teszel,akkor az fog bekövetkezni amit a kérdésed alá megfogalmaztál.
2021. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem bánok rosszul egy állattal se de ez most megfordult a fejembe
2021. márc. 1. 23:41
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Általánosságban egyáltalán nem, mert egy macskát játszi könnyedséggel kapsz le magadról. Bár való igaz, hogy karmol, de azért az ember sokkal erősebb nála.

Kutyák közül viszont vannak bitang erősek. :D Simán szinte leteper téged. Gyorsak is tehát utolérnek.

2021. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Elég a macskának 1mp ha szemedbe kap akkor már mindegy, hogy elbánsz e vele.De erre nincs sok esély.
2021. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Azért gyanítom, hogy a világon lényegesen több komoly sérülést, halálesetet okoz kutyatámadás, mint amennyit macska. Én még olyanról nem hallottam, hogy például valakit az utcán egy random macska megtámadott volna. Komolyabban csak védekezésből karmolnak, mondjuk ha egy félénk, vad macskát megpróbálsz elkapni.
2021. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Csak a nyulak veszélyesek.
2021. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Olyat hányszor hallottál, hogy macska ölt embert? Na és olyat, hogy kutya embert?
2021. márc. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

a nyulak tényleg veszélyesek.

nekem egy ujjbegyem bánta kicsi koromban hogy meg akartam simogatni a puha szőrét.

a kisg...c..i.

azóta is utálom a nyulakat.


vannak békés cicák is. de jobb tartani tőlük :D

2021. márc. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
A macska jobban fertőz
2021. márc. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!