Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska nem veszélyesebb,...

A macska nem veszélyesebb, mint a kutya?

Figyelt kérdés
A kutya max megharap de a macska kikapja a szemed amikor karmol, én jobban félek egy macskától mint egy pitbulltól

2021. márc. 1. 23:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a macska is inkább harap mint karmol.
2021. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
A macsek harap
2021. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
"Kikapja a szemed". Ezek a régi városi legendák, amikkel a buta emberek ijesztgették egymást...
2021. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát a macska is tud veszélyes lenni, nekem szomszédom a fészeréből akart kivinni egy macska családot, de az anya macska annyira vad volt, védte a kölykeit, hogy morgott, fujt egyet és neki ugrott a szomszédomnak és ahol érte karmolta, harapta, egyszerűen nem tudta leszedni magáról, nem is mondom de gondolhatjátok milyen sérülései lettek.

Volt egy pár komoly karc és mély harapás.


De a kutya is szintén veszélyes, még ha egy tacskó méretű kutya harap is meg az is tud fájni.

De ha neked ront mondjuk egy vad kaukázusi akkor az szétmarcangol...az is lehet nem maradsz életben.


Szóval igen, egy kutya veszélyesebb.

2021. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Hááát ..

Nekem mind2 van ..

És azt kell mondjam, igazad van ..

A kutyám soha meg csak nem is mögött rám ..

A drága macskuszom bezzeg amint meglátja a fésűt, szó szerint nekem ugrik, szétkarmol, harap, rúg ..

A kutya feltétel nélkül bízik benned, hogy mégha fáj is(pl oltás), akkor is elhiszi neked, hogy jót teszel vele ..

A macska ellenben öntörvényű, ha nem tetszik neki valami, mégha nem is fáj neki, akkor is bánt téged, mert neki az nem tetszik ...

2021. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
*** A kutyám soha még csak nem is morgott rám ***
2021. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2021. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
a mcsaka segkukacos és azt könnyü elkapni, nekemis még anyukám tanitota régeben.........
2021. márc. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
18.:A helyesírást is ő tanította?
2021. márc. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
18.:De ha nem ő volt,akkor inkább azt tanította volna meg helyette neked.
2021. márc. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!