Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek az igaz,hogy a...

Szerintetek az igaz,hogy a macska elszívja-átveszi az emberből a betegséget??

Figyelt kérdés

Igaz lehet ez kutyára is, csak én is gondoltam már erre. Nemrég olvastam egy rákos nő nagyon beteg volt, a cicája állandóan ráfeküdt, másfél hónap alatt leépült a cica,lefogyott,beteg lett és meg is halt.

Lehet ebben valami?


2021. márc. 7. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ebből max annyi jön le hogy a gazdája azt se intézte el hogy állatorvoshoz vigye.


Nem létezik olyan hogy elszívni a betegséget. Már csak azért sem mert rengeteg olyan gazdakereső állat van akinek meghalt az idős gazdája és megörökölték de megtartani nem tudják/akarják. Ha létezne ilyen akkor maximum csak pár ilyen eset lenne.

2021. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem igaz. Nem veszi így át semelyik állat a betegséget.

Az viszont igaz, hogy a nagyon jó szaglásuk miatt megérzik bizonyos betegségek szagát. Mi nem érezzük, de ők igen. AZ is igaz, hogy a macska dorombolása , rezgése, megnyugtatja a beteg embert. Nem hiába tartják a kutyákat, macskákat terápiás gyógymódnak.

2021. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne igaz? Mitől lenne igaz? Ez egy babonás, primitív ökörség. Honnan szedted ezt a gyermeteg butaságot?
2021. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Igaz, de csak ha jó erősen összecsókolózol vele.
2021. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Túl sok volt a Stephen King. :)
2021. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
,,a cica,lefogyott,beteg lett és meg is halt" és a gazdája ezt követően meggyógyult?
2021. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, a negatív energiát tartják távol, betegeknek pedig jók terápiás állatként, mert lelileg, fizikailag jót tesz a közelségük, de azért rákból kigyógyítani nem képesek.
2021. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyet több alkalommal is, bár őszinte leszek, én nem annyira hiszek benne, így én inkább véletlennek mondanám, de van ismerősöm, aki hisz benne.


Pl. van egy ismerős (nem közvetlen, inkább ismerős ismerőse), transzplantra vár, folyamatosan kezelésekre vár, de borzasztóan retteg, igazából már hospitalizálódott a nő, nem igazán halad a gyógyulás felé.

Volt egy elvileg egészséges cicája, majd a cicáról egyik napról a másikra kiderült, hogy rejtve valójában halálos beteg, a mája tönkrement bele. Ugyanazokat csinálta végig, mint a gazdája, kezelések, dialízis...

A cicát végül el kellett engedni. Viszont ezzel a gazdájának is erőt adott, hogy csinálja végig a kezeléseket és meg kell gyógyulnia, úgy tudom, mostanában fogják transzplantálni.

Nem a cica gyógyította meg természetesen, de az ismerősöm, aki hisz ebben, azt mondja, nem véletlenül lett a cica pont így és pont most beteg.


Másik szituban lelkileg sem volt jól a gazdi, ott az ismerősöm szó szerint ezt a kifejezést használta, hogy a cica átvette tőle a betegségeket, régebben kb állandóan orvoshoz hordták a macskát. Miután a gazdi rendbejött, a cicát is kikúrálták (itt nem tudom, milyen bajai voltak, annyira nem voltunk jóban, csak hogy mindig valami gond volt a cicussal, többféle).


Szóval részemről nem igazán hiszek ebben, de láttam rá példákat, amire rá lehet mondani, hogy átvette a cica a gazdi gondjait.

(Az viszont tudományosan bizonyított tény, hogy a dorombolás gyógyít a rezgése meg a frekvenciája miatt, úgyhogy beteg embernek jót tesz a cica.)

2021. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem pozitív energiát sugároz, ha érzi hogy beteg vagyok. Szeretettel áraszt el..

Nem veszi át a betegségeket.


A rákos nő meg elég g3ci volt hogy nem vitte el szerencsétlen macskát dokihoz. Minek is azt a "betegség elszívó" fogyóeszközt... Hülye bar0mja..

2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
34%
Sajnos igaz.
2023. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!