Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek az igaz,hogy a...

Szerintetek az igaz,hogy a macska elszívja-átveszi az emberből a betegséget??

Figyelt kérdés

Igaz lehet ez kutyára is, csak én is gondoltam már erre. Nemrég olvastam egy rákos nő nagyon beteg volt, a cicája állandóan ráfeküdt, másfél hónap alatt leépült a cica,lefogyott,beteg lett és meg is halt.

Lehet ebben valami?


2021. márc. 7. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
😂😂😂😂
2023. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

A cica 2 dologtól épülhetett le: valószínűleg már idős volt, és előjöttek a korával kaőcsolatos gondok, ugye sokkal gyorsabb a generációs idejük és az élettartamuk is, mint az emberé, tehát véletlen egybeesés, amibe a kissé ostoba. egyszerű lelkületű emberek belelátnak mindenféle szentimenti marhaságot, ahogy szokták.

Másik lehetséges szcenárió: a gazdája rottyon lett a daganattól és a hozzá kapcsolódó kezelésektől, ezlrt elhanyagolta a cicáját, hézagosan etette, nem vitte állatorvoshoz, ahogy egy egészséges ember tette volna, nem vett észre kezelhető problémát, mert a sajátjával volt elfoglalva, stb. Másrészt hol olvastad. Valami szennylapban, gondolom, ott mindig igazat írnak :D

2023. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!