Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cica eszi a szobanövényt?

Perzsa cica eszi a szobanövényt?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Már lassan a plafonra kell tennem a virágokat, mert mindenhol eléri. Az orvos azt mondta, hogy vegyek fűtablettát vagy cicafüvet, próbálkoztam mindkettővel, de ugyanúgy rájár a szobanövényekre. Minőségi tápot kap.
2021. márc. 23. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ne is erje el, mert a legtobb emberek altal kedvelt tipikus szobanoveny nagyon mergezo a macskak (es amugy emberek, csak nyilvan mi nem ragjuk meg) szamara.

Az en macskam is falatozna beloluk, de nincs ra eselye.

2021. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez a problémám nekem is, bár sima házimacskám van. Nekünk mondjuk bevált a macskafű, de azért néha-néha így is rájár a növényekre. Én csak olyan növényt tartok itthon, ami tuti nem okoz neki kárt és próbálom minnél magasabbra tenni.
2021. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Lehet drasztikus leszek, de én úgy gondolom, választani kell. Ha macskát akarsz, ne legyen bent virág, se vágott nárcisz (az egyik leginkább mérgező), se cserepes. Semmi. Ha nem tudsz ezekről lemondani, akkor ne legyen állatod.
2021. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Azert nem kell megvalni a novenyektol, de ismerni kell a macskat, es igenis olyan helyre felpakolni oket, ahova nem tud felmenni.

Igy vannak nalunk novenyek a konyhaszekreny tetejen, illetve az ablakban (konyhaba nem mehet be, bezarjuk az ajtot).

Illetve a nappaliban is a szekreny tetejen vannak novenyek, oda nem tud felugrani.

2021. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
mi árpát csíráztattunk télen, nyáron meg füvet kapot, kell neki
2021. márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az egyik macskám nagy szobanövény rágcsáló, abból szinte mind mérgező, nem lett tőle baja, de megoldás kellett. Megmondtam h nekem kell szobanövény is, de a macskától sem akartam megválni, így a mi hálószobánk a botanikuskertem. A macskák ki vannak tiltva, ott tartom a szobanövényeimet. Egy ideg próbálkoztak bejönni de kizavartam őket, már tudják h tilos. Az ajtó folyton csukva. Megmaradt a macska is meg a növények is. 🙂
2021. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!