Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sántít a macskám úgy másfél...

Sántít a macskám úgy másfél hete, nem igazán javul. Valami komolyabb lehet?

Figyelt kérdés
Nem érzem azt, hogy javulna, az állatorvos szerint időt kell neki adni, és jobb lesz, ha nem akkor el kell vinni röntgenre. Ez tervben is van, csak sajnos ötven kilométer ide a legközelebbi olyan állatorvos, aki röntgenezik is, és nagyon nem bírja a macska az utazást. Lehetséges, hogy javulni fog? Vagy ha javulna magától, akkor már javult volna? Vagy mindenképp vigyem röntgenre?

2021. márc. 23. 23:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
pont azért kérdem, hogy ha gyógyult eddig a macska másnak is, akkor rendben van, de ha nem, akkor viszem röntgenre. szóval kurvára állj le, mert nem azért írtam ki a kérdést
2021. márc. 24. 11:31
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Ne idegeskedjel, ne káromkodjál. vidd el máshoz ahogy többen is javasolták, az a biztos. Mert ez nem állatorvosi fórum, meg nem minden állat szervezete ugyanolyan,so...
2021. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaja, ha káromkodok, akkor ideges vagyok, evidens. A válasz érdemi részét köszönöm.
2021. márc. 24. 14:05
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Hívj fel egy másik dokit telefonon és mond el neki miket kapott pontosan és véleménye szerint mennyi idő amíg meggyógyul vagy szükséges más kezelés.


Nem muszáj egyből elvinni másik helyre, hanem inkább ezt a kérdést telefonon tedd fel egy másik állatorvosnak. Ha minden ok megerősítő amit az előző orvos mondott és csak várnod kell. :)


Ha itt bárki írja normális vagy nem normális... hát szerintem inkább egy orvos véleményét kérd ki.

2021. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet simán, hogy meghúzta.


Én mikor rosszul léptem, egy hétig gyakorlatilag mankóztam, és még két hét után is alig bírtam ráállni a lábámra, úgy fájt a lábfejem.

Nem tört el, csak annyira megrándult, és feldagadt.


Vszeg a cicánál is hasonló lesz a probléma - nekem sem röntgeneztek, csak alaposan megtapogatta a duzzanatot az orvos, de súlyos elváltozást nem érzett.

2021. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!