Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert bolondul meg a macska,...

Miert bolondul meg a macska, mielott elmegy kakilni?

Figyelt kérdés
Kaja utan fix program, korberohangalja a lakast 26x mint egy orult, szetharapja a jatekkacsajat amit maskor le se szar, tiszta vadallat lesz ilyenkor, ezt csinalja kb 5-10 percig, aztan berohan az alomba, kakil, es ennyi volt, utana nyugalom van. Nem uj dolog, 6 eve ugyanilyen :D
2021. márc. 24. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mozgásra van szüksége ahoz, hogy a kitolni való összesűrűsödjön a hátsó felében. Az enyém is megtesz az udvaron futva pár kört, majd elvégzi a dolgát, ez teljesen normális. Egy fiatalabb állat szintén ilyen lehet.
2021. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 13 évesem is ezt csinálja.😅
2021. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kutyaknal is megfigyelheto, beinditja a belmozgast.
2021. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyémek is rohangálnak evés után. Én ezt az evéssel hoztam összefüggésbe, mert nem mindig kakilnak utána. Szerintem felmegy az energiaszintjük a kajától.
2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Alutasakosat reggel es este kapnak, kb fix idopontokban, utana mindig ~15 percen belul kaki van. Elotte rohangaszas. Illetve csak az idosebb, a fiatalabb cica nem vadul meg ennyire, meg o nem is kaja utan kakil, hanem valami egyeb random idopontban, meg rohangalni is ossze-vissza szokott, amikor epp olyan kedve van :D De az idosebbnek ez rendesen a napi rutin resze. Alvas, kaja, rohangalas mint az orult, kaki, mosakodas, alvas.


Koszi a valaszokat :)

2021. márc. 24. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus az ín lány macskám dettó. Futkos össze vissza, megőrül, aztán szarik egyet (állva 😃) és ez még nem elég, szarás után menekül az alomtól 😃
2021. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!