Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik fajtát szereti a cicátok?

Melyik fajtát szereti a cicátok?

Figyelt kérdés

Real Nature Wilderness tápokból melyiket szereti legjobban a cicud?

1. csirke-hal

2. baromfi-bárány-vaddisznó

3. marha

4. marha-bivaly

5. tyúk-kecske-liba

6. pulyka-csirke

7. csirke

8. vaddisznó-kacsa-nyúl-szarvas

9. tonhal-csirke-bivaly-krillrák

10.rénszarvas-vaddisznó-kacsa

11.hal



2021. márc. 26. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
3. marha, de most éppen tüntet, mert - egek ura - összetört a tányérkája, és a másikból nem jó neki.
2021. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Oh, valamiért kifelejtettem a kacsásat, a Real Natur weboldalról írtam ki a fajtákat, de ott valamiért nem volt, pedig a boltban azt vettem 🤔

Na mindegy, akkor 12.kacsa.

Én most vettem néhány félét, a kacsa és a marha nagyon bejött neki, de még nekem is.

A 10-es olyan büdös vaddisznó szagú, hogy csak úgy porszívózta 😆

Kíváncsi voltam, más cicáknak is ennyire tetszik e.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Spar, whiskasz, nelly --> csak annyi mondok, olvassátok el az összetételét. Aztán olvassátok el az egyik RNW összetételt is.

Aztan kalkulaljátok bele, hogy a cica ragadozó.

2021. márc. 26. 22:30
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Oke belekalkulaltuk. Remélem hogy a havonta 20 forintod amit a macskakajara költesz egyszer megtérül.
2021. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Sima csirke


Addig ette amíg nem vettem egy nagy kiszerelést.... Utána a nyakamon maradt az egész.

Még a kóbor macskák se ették. Lehet eleve romlott volt.

Konzervből már vettem romlottat sajnos, inkább már hagyom ezt a márkát.

2021. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az enyém utálja csirkét és a halat, mindenféle kajából, száraz, konzerv vagy sima főtt/sült hús formában is.

Ő vadhúsos, vöröshúsos, ha pedig szárnyas, akkor kacsa és pulyka.

Előzőleg a Carnilove tápokat próbálgattuk, kedvence a szarvas-vaddisznó és a kacsa-fácán.


Baj, ha nem eszik egyáltalán halat, vagy próbáljak belekeverni legalább egy kicsit a többihez? Úgy tudom, hogy fontos lenne halat is ennie.


#13: ezt nem értem.

2021. márc. 27. 08:12
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
7- es vagyok, kedves 8- as! A jó minőségűt nem pont úgy értettem, ahogyan te gondoltad, arra céloztam, hogy a macskának nem lesz semmi baja tőle, boldogan eszi. Persze ez minden macskánál változó, csak egy tanácsot szerettem volna adni a kérdezőnek.
2021. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!