Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lekölykezett pár napja nálunk...

Lekölykezett pár napja nálunk egy cica. Nálunk nem maradhatnak. 4 cicánk van ha befogadjuk őket nagyon sokan lesznek, ne tudnám őket etetni/gondozni. Hol tudok ilyenkor segítséget kérni,úgy értem felhívhatok egy állatvédőt?

Figyelt kérdés
Vagy mit tehetek ilyenkor? Tudtok esetleg valakit akisegít ilyesmiben? Voltatok már hasonló helyzetben?
2021. márc. 27. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

jófogás, kiscica.hu, gazditkeresek.hu, statapro stb


Tedd fel ingyen elvihető kiscicák hirdetéssel, pár nap alatt elkelnek.

2021. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Helyieleg merre? Lehet itt gykn is ír valaki.
2021. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Barna cirmos, érdekelne, ha van, ilyen: [link]
2021. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak brutális méretű csoportok Facebookon: Pesten hallottam (a 200.000 feletti tagszámúra gondolok), Pesten hallottam macskákkal (az kisebb, de szintén sokezres), aztán van ilyen, hogy Dumapest... én ezekben hirdetném, ingyen... a Pesten hallottam macskákkal csoportba szerintem - talán moderáció után - de szerintem ki is engedik.
2021. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
És mikor tervezitek a 4 cicátokat ivartalaníttatni? :)
2021. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

5-ös, mielőtt kötekedsz, csak mondom, a kérdező egy szóval sem írta, hogy a saját macskájuk ellett volna. Egyértelmű a fogalmazásból, hogy egy idegen cicáról van szó, az ő műtéte meg talán nem a kérdező feladata.


Kérdező, értesz az újszülött cicákhoz? Ha nem, szerintem érdemes az állatorvosnál érdeklődni, kit ajánl, vannak olyan állatmentők, gondozók, akik kifejezetten kis piciket fogadnak be, a mi menhelyi macsekunk is ilyen befogadótól került hozzánk. Minél fiatalabb, annál könnyebben lesz gazdija is egyébként. Ezen felül ha legalább néhány hétig maradhatnak nálad és vállalod a gondozásukat (nem egyszerű feladat azért), akkor a többi kommentelő által említett oldalakon is érdemes hirdetni.

2021. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönök minden értelmes választ. Azon oldolkodom jobb ha maradnak pár hétig azután felteszek róluk képet a netre. Félek hogy rám maradnak, tényleg nem tudnám őket gondozni. Ha jól láttam kettő cica van. Egy cirmos, és egy hófehér.
2021. márc. 27. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében?
2021. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Somogy megye
2021. márc. 27. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a menhelyek nem tudtak ilyen esetben segíteni. Azt mondták szoktassam kézhez a kicsiket és akkor segítenek hirdetni. Sajnos a mama többször rátámadt a mi cicánkra aki már ki sem mert menni a házból. Így összecsomagoltuk őket és végül befogadták sos-ben egy menhelyen az egész családot.
2021. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!