Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kéri a legdrágább...

Miért kéri a legdrágább macskakaját a macskám, aztán mégis tőlem kunyerál?

Figyelt kérdés

Amit meg kunyerál nem eszi meg.


Állandóan feljön az asztalra, vinnyogós nyávogásba kezd. Megforgjuk, odébb toljuk, meg levesszük, akkro olyan erővel húzza magát, hogy érzem nagyon ellen kell tartanom neki. Aztán kap a csirkecombból egy kicsit, de azt már nem eszi meg. és elmegy.


macskakaját meg nem eszi meg csak a legdrágábbat. A whiskas nem jó. Alutasakos, frissen bontjuk, ott ordít a lábamnál, már a levegőben próbálja enni, de amikor kitöltöm csak megszagolja és elmegy. Van sokkal drágább is, egyszer vettünk vagy 8 félét. a legdrágábbat ette, azt is csak félig, aztán kért többet. a maradékot meg nem ette meg.


2021. márc. 30. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Majd megeszi a teszkógazdaságosat is, ha éhes lesz...

De amíg ugrálsz neki, addig válogatni fog.

2021. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
szoktasd le róla! te vagy a gazdája, neveld meg. mindenki és minden így működik.
2021. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellett volna nevelni, kicsi korától fogva. Asztalra nem mászkálhat, nem adunk neki ennivalót, ha kunyerál, annyi kaját teszünk ki, amennyit el is fogyaszt, ha nem eszik reggel, majd eszik délben. Vagy este. Vagy másnap.

Sokan ott rontják el, hogy hagyják, hogy a macska a fejükre nőjön, finnyáskodjon, válogasson, dirigáljon.

Nekem is van macskám - kettő is -, szeretem őket, de nem ők a főnökök.

A főnök én vagyok.

2021. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-mas: 8 évesen került hozzánk és nem, nem kényeztetjük, csak már unjuk ,hogy egész éjjel hangosan nyávog. napokig bírja kaja nélkül, és csak nyávog. aggódunk már, csak azért adunk enni
2021. márc. 30. 09:57
 5/8 A kérdező kommentje:
3: de hát írtam is, hogy napokig ott van a kitett kaja, párat eszik belőle, aztán kerülgeti. Nem eszik. 3 napig semmi kaját nem evett, kicsit aggódtunk, azért nyitottunk újat neki
2021. márc. 30. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Akkor az előző gazdi szúrta el.

Hát kitartást, 8 év után már nekem se lenne ötletem.


Amúgy egész nap bent van? Enyémek kijárnak, estére elfáradnak, éjjel alvás van.

Ha benti cica, meg kellene próbálni jobban lefárasztani. Bent játékkal, esetleg kivinni hámmal sétálni.

2021. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Elkényeztette! Ez a legnagyobb baj, hogy mindent elsőre megcsináltál neki! Kiöntöd neki azt amit vettél és ha elmegy elmegy. Majd megeszi ha éhes lesz! És akkor már nem fog válogatni! És célszerű 1 kaját venni neki, hogy ne éljen már nsgyobb luxusban, mint te!
2021. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Okos macska, a whiskas egyebkent is egy szemet.

Az enyem is valogatos (volt), de az applaws szarazat es alutasakosat pl elso szora megette, es eszi is azota.

En sem hagytam volna valogatni, de nekem is ehezett vagy 3 napig, ha olyan volt, amit nem szeretett :/

Nagyon sokaig birjak, szerintem szo szerint kepes lett volna ehenhalni, igy inkabb kiserleteztem tovabb.

2021. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!