Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám összeszoktatni,...

Hogyan tudnám összeszoktatni, hogy ne bántsa a kandúr macskám a nősténymacskám kicsinyeit?

Figyelt kérdés
Amikor ölben közel viszem hozzájuk, a kandúrom morog és fúj.
2010. aug. 20. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez nem egy kutyuska akit lehet szocializálni. A macskák egyedül élnek, és a kandúrnak ösztöne hogy megölje a kicsiket, amúgy meg nem kell elletni szegényeket...
2010. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

fajtatiszta macska amúgy? vagy csak sima házi?

am nem lehet egymáshoz szoktatni őket, a kandúrnak ösztöne hogy elpusztítsa a kicsiket ha megtalálja, hogy újra párosodhasson.

2010. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

mi az hogy ösztöne hogy megölje? nektek volt már macskátok egyáltalán?

az hogy fúj rájuk az normális, de általában miután megszaglászta őket megijed a kicsiktől és tovább áll.

legalább is én 10 év alatt ezt tapasztaltam több macskával is. de olyat hogy megölné még csak itt hallottam.

2010. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, en is utolag dobbentem ra, az itt irt valaszokat olvasva, hogy nem is macskat tartok. @_@

Soha nem lattam meg jelet sem annak, hogy a kandur macskaim barmilyen kolykot bantani akarnanak, sot, inkabb azt, jobban vigyaznak rajuk, mint a (nem anyjuk) nostenyek.

Pedig nagyon nem szeretik, ha odaviszem nekik a kolykoket (kiveve egyet, de az jambor mint a tehen) fujnak, morognak, sot meg csunyan is neznek. Ettol fuggetlenul, ugyanaz a adaz kandur nem engedi atmaszni a keritesen a kolykot, es ugyanez adja neki a legjobb falatokat. Egyszeruen nehezen viselik, ha egy idiota szorcsomo jatekmacskanak nezi oket - es meg jooool meg sem tephetik, mert kolyok. Inkabb fujnak, hogy hagyjaoket. :P (Ugyanezek a gonosz adaz kandurok ha ujanjuk van, boldogan eljatszanak egymassal - amig ra nem jonnek, hogy latom oket. :)

2010. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Házi macskám van. 1. válasz adó: Csak egyszer hagytuk hogy szüljön, mostmár ivartalanítva lesz, csak akartunk saját kölyköket is :)

Utolsó válaszoló: Köszönöm a válaszod, remélem sikerülni fog. Csak nagyon féltjük tőle mert belehalnánk, ha valami bajuk esne a Cicáknak.

2010. aug. 21. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nekem sem macskám van mert halva találtam a kandúr szájában, és a szakkönyvek is biztos az ujjukból szopják ki... -.-"
2010. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyobbak lesznek a kicsik, akkor majd el fogja viselni őket. Most még csak zavaró tényezők.
2010. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 13:26

Az az igazsag, hogy a macskak negyon sokfelek. Vannak, akik egyedul elnek, es vannak, akik tobbedmagukkal.

Vannak kandurok, akik megolik a kolykoket, es vannak, akik vigyaznak rajuk.

De, a kutyakkal ellentetben, a macskakat meg ebbol a kulonbozosegi szempontbol nem vizsgaltak meg sokat...

2010. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat
2010. aug. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!