Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttam egy elütött cicát az...

Láttam egy elütött cicát az út közepén reggel,nagyon gáz lenne felszedni a tetemet és eltemetni valahol?

Figyelt kérdés
Szerintem este csaphatták el,mert friss a tetem,valahova el szeretném vinni/eltemetni,hogy ne menjenek át rajta többen,szerintetek ez gáz? Nem akarok fizetni azért,hogy valaki bedobja egy konténerbe vagy valami :(

2021. ápr. 11. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképpen valami erős fertőtlenítőszert használj a kezednek! Legjobb lenne állatorvossal konzultálni ebben az esetben - persze, ha találsz ügyeleti elérhetőséget, mert vasárnap van.


Lehetnél buzgó állatvédő is, vagy akár állatorvos - gondolom, hogy még pályaválasztás előtt állhatsz.

2021. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, inkább azt tartom annak mikor elemnnek mellette, és szegény szét lesz trancsírozva. Előttünk is volt már elütött cica, felszedtük. Vegyél fel kesztyűt, aztán alaposan moss kezet.
2021. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor szólni kell az önkormányzatnak. Hűtőkontenerbe rakják majd később elégetik.
2021. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, felveszel egy kesztyűt meg viszel egy lepedődarabot, vagy valami, amibe bele tudod csomagolni a kis testét és valahova eltemeted. Szép tőled, hogy ezt megteszed, nyugodjon békében a kis lelke.
2021. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buzgó állatvédő,vagy hasonló,csak én nem tudok elmenni egy állattetem mellett kocsival :( nem érzem helyesnek ott hagyni,kiskoromban is mindig elszomorodtam amikor láttam őket feküdni. Szerintem veszek ásót,és hasonlókat,eltemetem felénk.
2021. ápr. 11. 09:58
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Bár ronda látvány lehet, de én kiplakátolnék egy képet róla a környéken, hátha valakié volt, hogy ne keressék feleslegesen, esetleg ő szeretné eltemetni.

Vagy feltenni Facebook csoportba vagy ilyesmi, lehet hiányzik valakinek.

2021. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Na hát ez egy szörnyen rossz ötlet lenne...
2021. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Szedd ossze vaslapattal, de ne erj hozza, utana fertotlenitsd a lapatot. Par macskat mi is osszeszedtuk mar a ház elol, de mi odacsomagoltuk a kukasoknak egy zsakban... Nem fogom elasni mas kitudja milyen beteg macskajat az udvarba, ahol kutyak vannak.
2021. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Főúton van egy várossal arrébb tőlünk azért gondoltam,hogy becsomagolom. Képet nem nagyon tennék ki,én pl nem akarnám így látni a cicám és így emlékezni rá. Remélem elvitték azóta :(
2021. ápr. 11. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a gáz hogy csak elmennek mellette az emberek.
2021. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!