Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen arányban adod a száraz...

Milyen arányban adod a száraz és szaftos macskaeledelt?

Figyelt kérdés
És melyikből milyen márkát adsz?
2021. ápr. 12. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Wilf Freedom mindkettő.

Napi 100g nedves reggel-este elosztva.

100g száraz egész nap előtte van.

2021. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig szárazat kap, Perfect Fitet.

Szaftosat maximum havonta egyszer, amolyan jutalomfalatként Whiskast. Nagyon szereti, de borzasztó szagút ürít utána:D

2021. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Real Nature Wilderness száraz állandóan kint van, tasakos/konzerv változó márka, Real Nature, Premier Meat Menu, Monge, Almo Nature, Select Gold, Moments stb ami majdnem 100% hús, abból napi 50-100g fogy. Heti legfeljebb 1x kaphat "szemetet" tehát Coshida, Monge, Sheba stb tasakost.
2021. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-astól kérdezném, a tiszta hús konzervek után megeszi a szemetet ?!

Az enyém amióta egyszer evett, rá sem néz a bolti kajákra, bár jobb is.

Nálam amúgy felesben kapják.

2021. ápr. 12. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a baj, hogy a szaftos-darabkás kajákat imádja, és a legtöbb minőségi konzerv az ilyen darálék/paté jellegű, amit vízzel szoktam "szaftosítani" kicsit. Rengeteg márkát, fajtát, ízt kipróbáltunk, rengeteg kaját kidobtunk, meg adtam menhelynek mert nem volt hajlandó megenni. Most már van egy lista amiket szeret és én is elégedett vagyok a minőséggel. Ebbe belefér 1-1 gyengébb minőség, ahogy mi is alkalmanként eszünk chipset meg kólát.

Sokan azt mondják, nem szabad cserélgetni a márkákat, mindig ugyanazt kell adni. Én ezzel nem értek egyet, mert egyszerűen nem eszi meg 3x ugynazt a konzervet (száraz mindegy neki) és a vadonban is egyszer mondjuk madarat enne, egyszer rovart, egyszer meg pockot.

2021. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!