Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adtok ilyet a cicának?

Adtok ilyet a cicának?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 13. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Miért nem?

Más jutifalit?

2021. ápr. 13. 16:36
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem járok a Sparba.

Másfélét igen.

2021. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jutalomfalat lenne, de ez ugy igazan hust nem tartalmaz, felesleges kaloriaknak meg nem latom ertelmet.

Majat szokott kapni neha, nalunk az a juti.

2021. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Jutalomkolbász vagy mi ez, már vettem a fressnapfban valami bio márkájút. Az nagyon magas hústartalmú volt.

Tetszett is a cicának, annyira hogy mást nem akart megenni, inkább koplalt és ordított velünk. Egy ideig engedtünk a terrornak.

1 hónap kellett mire elfelejtette a létezését.

2021. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Nem szeretem az ilyen "hús és állati származékok" dolgokat. Plusz az egyik macska érzékeny valamire (talán gabona), szóval én szeretem tudni pontosan mi van abban, amit etetek.


Másrészt a jutalomfalat az attól falat, hogy pici és nem felejti el 3x, amiért kapta, miközben megeszi.


Általában a zooplustól szoktam rendelni, ha van elég hűségpontom, akkor szoktak termékmintát kapni. Új íz és jó minőségű (most épp Greenwoods van), nekem meg nem kerül semmibe. Illetve karácsonyra kaptak fagyasztva szárított jutalomfalatot.

2021. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erre is az van írva, hogy hús vagy hal meg ásványi anyagok vannak benne. Nem konkrétan a márkára gondoltam, hanem, hogy ilyen puha hús pálcika jutit szoktatok-e adni. Ugyanilyet csak más márkanévvel vettem már pennybe, tescoba, lidlbe(itt a legnagyobb az ízválaszték), müllerbe is. Az enyémek mindet imádják. Mindennap munka után ezzel kenyerezem le őket, mert félek, hogy nem fognak szeretni, mert alig vagyok velük, így meg mindig várnak, mert tudják, hogy kapják a falatot.

Egyet osztok 3 felé, szóval nem ezen élnek, csak az öröm kedvéért 🙂

Ti milyen jutit szoktatok adni?

2021. ápr. 13. 19:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok
2021. ápr. 13. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én a halas Luisa-t adom. Azt nagyon szereti, a Penny-ben kapható.
2021. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!