Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudjam, hogy mit akar...

Honnan tudjam, hogy mit akar jelezni?

Figyelt kérdés

2 hete fogadtam örökbe egy fiatal cicát és egyre többet nyávog, purrog, de többnyire nem tudom mit akar jelezni. Az egyértelmű, mikor éhes. Mostmár az is, mikor unatkozik és azt jelzi. De mikor csakúgy nyávog, mikor mellettem ül, vagy játék közben, vagy játék után, vagy nézi a mennyezetet és közben... Nem tudom dekódolni, pedig sokat kommunikál. Láthatóan jól van, vidám, játékos, tehát nem fájdalmat jelez.

Ti mindig tudjátok, hogy mit mond a cicátok, vagy nektek is néha kérdéses?


2021. ápr. 19. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy kiszeretne menni a házból?( ha a házban van) mert az én cicám mindig akkor nyávog amikor éhes, ki akar menni, vagy esetleg fáj valamilye... nem tudom ez mitől lehet, nem tudjátok elvinni orvoshoz?
2021. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szeretgesd meg olyankor hátha

Én legalábbis azt csinálnám 😅

2021. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nyávogó vissza 😃
2021. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nyávogj vissza
2021. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1, aranyos vagy, de ő benti cica és panelban lakunk, másrészt láthatóan semmi baja, jó az étvágya, játékos, jó kedvű, hempergős, szaladgálós, dorombolós, mint mindig, így emiatt nem vinnem orvoshoz. :) csak a napokban egyre többet "beszél".


Többiek, visszanyávogok, de szerintem már unja.. :D

2021. ápr. 19. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nosteny? Akkor tuzel.

Egyebkent meg vannak beszedesebb macskak.

2021. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva van.


Lehet, hogy ő ilyen fecsegős és most kezd kinyílni.

2 hét alatt szinte minden nap más volt, nagyon sokat változott, magabiztos lett és rosszalkodós. Lehet, hogy a sok szövegelés is ennek az eredménye. :)

2021. ápr. 19. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha hempereg, emelgeti a fenekét és valami érdekes hangon nyávog, akkor tüzel. mielőbb ivartalaníttasd, mert egyébként 2-3 hetente ismétlődik és egy idő után őrjítő tud lenni.
2021. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ivartalanitva van, nem tüzelhet. :)
2021. ápr. 19. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, elkerülte a figyelmem...:(
2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!