Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudjam, hogy mit akar...

Honnan tudjam, hogy mit akar jelezni?

Figyelt kérdés

2 hete fogadtam örökbe egy fiatal cicát és egyre többet nyávog, purrog, de többnyire nem tudom mit akar jelezni. Az egyértelmű, mikor éhes. Mostmár az is, mikor unatkozik és azt jelzi. De mikor csakúgy nyávog, mikor mellettem ül, vagy játék közben, vagy játék után, vagy nézi a mennyezetet és közben... Nem tudom dekódolni, pedig sokat kommunikál. Láthatóan jól van, vidám, játékos, tehát nem fájdalmat jelez.

Ti mindig tudjátok, hogy mit mond a cicátok, vagy nektek is néha kérdéses?


2021. ápr. 19. 20:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azóta is sokat beszél ha ketten vagyunk, ha van itt más is, akkor kicsit talán kevesebbet. De barátnőm is mondta, hogy az átlaghoz képest többet kommunikál. Valószínűleg ő ilyen beszélgetős. :) továbbra is játékos, jó étvágya van, dorombol, és be nem áll a szája. Pl ha fürdök, már szertartásszerűen jön ő is és megállás nélkül nyávog, én meg neki vissza. :)
2021. ápr. 21. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!