Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen név a Micó? Milyen...

Milyen név a Micó? Milyen cicához illene? Vagy elcsépelt, béna?

Figyelt kérdés

Ez fura lesz, de van egy egy éves cicám, aki kiskorában egy olyan nevet kapott, ami illik rá, de nem valami "praktikus", vagyis nincs benne c, sz, i vagy ilyen cicás hang, ezért nem hallgat rá, pedig egy éve hívjuk így. Aztán néhány napja, csak úgy véletlenül azt mondtam neki, "cicómicó". És erre felkapta a buksiját, aztán 2-3 napig mondogattam neki és már tökéletesen hallgat a "Micó"-ra, arra gondoltam átíratnám az eü könyvében a nevét erre.

Hülyeség?



2021. ápr. 24. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ez jobb, hívd így. :)
2021. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek nem elcsépelt, béna név, kb mintha "cicának" vagy "cirmosnak" hívnám?
2021. ápr. 24. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Cicó-Micó :D


Lehetnel Kreativabb pl Sir Lancelot, vagy kitti vagy buksi puszpusz, vmi szép nevet ns! Senki nem hiv cicónsk egy macskát :D

2021. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy hallgasson rá.
2021. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Becsületes neve Tornádó. De egy éve és nem hallgat rá. Ezt meg csak úgy mondtam neki, olyan, mint a cicamica, csak ez cicómicó. De csak Micónak hívnám. Majdnem Mici.
2021. ápr. 24. 11:36
 6/8 Mansour ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz a Micó. A Pincérfrakk utcai cicák jutnak eszembe róla, a főszereplő Mörrenmorcogi Micó. Előttem van a jelenet, amikor felhívja tigris bácsikáját és bemutatkozik: Micó vagyok, a Micó gyerek.

A hivatalos nevét sem kell átírnod, csak hozzátenni a Micót. A Tornádó Micó egész vagányul hangzik. :)

2021. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg, ezt így még nem mondtam ki hangosan: Tornádó Micó :D

Így lett vezetékneve is, amit nem kell megjegyeznie(eddig sem sikerült neki), meg egy keresztneve/beceneve, amit meg már tud is :DD Köszi :D

2021. ápr. 24. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy cicánk, 10 évig élt velünk, és Micókának hívtuk. Az egyik legkedvesebb és legokosabb macskánk volt. Mai napig nagyon aranyos névnek gondolom. Illet rá.

Szóval bátran hívd Micónak. Ráadásul ezt a nevet lehet, ő választotta magának. 🙂

2021. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!