Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van már elegem...

Csak nekem van már elegem ezekből az elcsépelt motivációs videókból, szövegekből, emberekből?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hányingerem van már, amikor valaki megosztja pl. Stallonenak azt a motivációs monológját, vagy bárki másét ami a "te vagy a legjobb, csak akarni kell, kitartás, becsület, akarat stb." sorolja folyamatosan ezeket a dolgokat.


Szerintem akinek ezeket kell sorolni és ezeket kell néznie, hogy valami változás elinduljon, az az ember már veszett fejsze nyele ilyen szempontból. Pár nap múlva úgyis kimegy a lelkesedés, mert ezek a szövegek, monológok csak ideig-óráig hatnak.


2020. ápr. 20. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesitenek. Magamon figyeltem meg h amikor már rég a tettekre kellene forditani az energiát, nem ezekre a tettekre sarkalló motivációkra, akk idegel. Haladjunk már, ez a lényeg.
2020. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is ha megnyitok egy ilyen videót rögtön hányingert kapok, hogy fejezd már be ezt a sok sablon dumát. Az idősebbek akik hallgatják biztos bólogatnak rá, hogy milyen igazat beszél. De már nagyon lejárt az idejük ezeknek.
2020. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megy a szundi azokra akik ilyeneket osztanak meg, szóval nem találkozom belük, mert tényleg semmitmondó súlytalan barmoságok, amiket olyan képekre raknak rá, aminek köze sincs a szöveghez.
2020. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, főleg egy olyan manustól ezeket hallani, akinek az alaptermészetéből adódóan a manika megszerzése egy csettintésbe kerül csak.
2020. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!