Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicáknak kell szedniük fájdalo...

Cicáknak kell szedniük fájdalomcsillapítót ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Ma vittem el a nőstény cicámat ivartalanítani, kivették a méhét, viszont nem kapott utána fájdalomcsillapítót. Az orvostól elfelejtettem megkérdezni, viszont gondolom adott volna, ha szükséges.

Viszont én nem tudom elképzelni, hogy anélkül ezt ki lehet bírni. Valaki tudna segíteni?



2021. ápr. 27. 12:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kérdés feltevője vagyok! Már úgy értem, hogy ilyen tablettát vagy folyadékszerű fájdalomcsillapítót.
2021. ápr. 27. 12:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon kevés helyen szoktak adni.
2021. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hasi műtét, vagyis nagyműtét az ivartalanítás lánycicáknál. Naná hogy kell neki.
2021. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ahány ivartalanított nőstényt láttam, egynek se írtak fel fájdalomcsillapítót, egy-két napig fájlalták a helyét, de annyi.
2021. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es: Ha ne adj isten műteni kellene téged, te se kérj rá fájdalomcsillapítót, fájlaljad csak! :)
2021. ápr. 27. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem cicának, sem kutyának nem szoktak adni. Pontosan azért, hogy érezze, hogy kímélnie kell magát - ezt orvos mondta. Az állatoknak azért magasabb a fájdalomküszöbe, mint nekünk. 1-2 napig szoktak óvatosabbak lenni, látszik, hogy az altatás és a seb fájdalma megviseli őket, de kb. 2 nap után mindegyik állatom ugyanolyan eleven volt, mint műtét előtt.
2021. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az nem a 4-es válaszoló hibája, hogy az állatorvosok nem adnak fájdalomcsillapítót!!

Egyébként az én macskám másnapra már kb. meg sem érezte, ugyanúgy ugrálni meg futkosni akart...

2021. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
7-es: a kérdező nem neki írta ezt a kommentet, hanem előtte volt egy elég csúnya komment, amit a moderátorok leszedtek!
2021. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ivartalanítattuk a lány cicánkat egy hónapja. Két napig tartott, mire észhez tért. Az állatoknak nagyobb a fájdalomküszöbük, két nap után teljesen normálisan viselkedett.
2021. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, titkolják mikor szenvednek. Attól még szenvednek.
2021. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!