Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok valami különlegeset...

Szoktatok valami különlegeset csinálni cicátok szülinapján?

Figyelt kérdés
Vicces és komolytalannak tűnhet a kérdés, de én komolyan kérdezem. Kiscicám most lesz egy éves, valami ajándékra gondoltam, de nem tudom, mire. Saját ágya, kaparója meg mászókája van már, meg vagy 10 labdát hagyott szanaszét a házban. Mivel családtagnak számít nálunk, mégiscsak kéne neki valami különleges, úgy érzem. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 30. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél neki valami drágább, prémium alutasakos kajcsit vagy jutalomfalatot :)
2021. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is lesz szülinap, első :) Alutálcás kaja és jutalomfalat vár rá.
2021. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Jól mondja az #1, valami "fancybb" kaja biztos jó lesz,amit még sosem vagy csak ritkán evett a cicu. :)

Ha már vannak játékai, meg minden, amitől otthonosan, szeretve érzi magát, akkor felesleges venni még egyet pluszba (szerintem a macskák amúgy sem úgy értékelik ezeket, mint az emberek, de cáfoljon rá, aki mást tapasztalt).

2021. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom hogy mikor van a macskáim szülinapja, mert mindkettő az utcáról van, csak körülbelül tudta megtippelni az orvos, de kijelöltünk egy napot mindkettőnek, és aznap valami különlegesebb kaját vagy nasit szoktak kapni.
2021. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én a kedvenc ételeiből+egy olyan fajából ami premiumos szoktam készíteni neki egy kis ,,tortát". Esetleg kaphat valami jó kis játékot.
2021. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is valami finomságot szoktam neki venni, általában lazac krémet.
2021. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nem tudom pontosan, hogy mikor van a szülinapja, ezért azt sem tudom, hogy mikor kellene valami különlegességet csinálnom.
2021. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
86%
Fancy kaja, gyertya gyanánt ilyen jutalomfalat rúddal. Elsején lesz az 5. neki :3
2021. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nyúlhúst sütök neki.

Azt máskor csak konzervként kap, de imád minden nyulas tápot/konzervet, ezért kap azt frissen sütve szülinapkor.

Egyébként talált cica, tippre írta be az állatdoki a születési idejét, 4-5 hetes volt.

2021. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!