Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát lehet tartani macskake...

Macskát lehet tartani macskaketrecben hosszútávon?

Figyelt kérdés

Tehát bent nem jó mert szőre van és nem akarom elviselni a hulló szőrt.

Kint meg nincs biztonságban mégha lenne macskabiztos kerítés is.

Arra gondoltam hogy vmi nagy védett ketrecben lenne kint udvaron egész évben.

Így tisztaság is maradna,meg a macska is biztonságba lenne.



2021. máj. 4. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Inkább vegyél halat.Ha macskát szeretnél akkor az azzal jár hogy takarítanod kell utána.Ne kínozd azzal hogy egész nap bezárva tartod.

ezért miért kell macska?

2021. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
Most próbálj meg túllátni a kis véleményburkodon és gondolkozz el. Macskát? Ketrecben? Még abban az esetben sem ha rendszeresen jársz vele sétálni (ha eszedbe jutott egyáltalán) Plusz mi az hogy macskabiztos kerités nélkül sem lenne biztonságban? Az állattal játszani és foglalkozni kell. Nem fogja elviselni ha egy ekkora helyre bezárod. Gondolkodj el azon, hogy továbbadod a kisállatot valakinek aki tapaztaltabb és nem fordul meg ekkora hülyeség a fejében. A cica érdekében.
2021. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nincs macskám még.

Csak tervezem,de tisztaságmániás vagyok és félek hogy fertőzne kint tartva ha nincs steril ketrecben.

De bent meg a szőrtől félnék

2021. máj. 4. 17:39
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el a macskát ha ennyire zavarnak az ilyen jellegű dolgok. Másrészt a fertőzésektől az oltás véd, ami szintén fontos a macskatartásnál. Tehát a macska boldogtalan lesz, és szenvedni fog ha ketrecben tartod ,és bottal sem mersz hozzáérni.
2021. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
17%

Ha elég nagy, lehet, bár én csak nyárra ajánlom. Sokan télen is kint tartják, de ehhez fedett kifutó kellene, ami vagy fűthető, vagy van benne olyan fekhely, ahol ő el tud bújni és melegedni.

Nálam az ablakhoz van építve, ha akar kimegy, ha nem bejön. De télen nem mehet ki. :) Javaslom ezt is átgondolni.

Egyébként meg ha benti a cica, nem hullik annyira a szőre.

2021. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Kopasz cica esetleg?

Vagy vannak cicák akik nem hullajtják a szőrüket.

2021. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Kopasz macskat se ajanlgassatok neki, ilyen hozzaallassal meg pluss macskat se kene tartania. Valaki mondta a halat, annyit mondanek csak ra, hogy egy jol mukodo akvariumot nehezebb osszehozni, mint macskat tartani szerintem.

Nem ertem kerdezo, pontosan miert is kell neked allat? Csak azert, mert a szomszednak is van?

2021. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%

#8

azért írtam a halat mert ez az értelmes kérdező takarításmániás.Azt lehet surbicolni.

2021. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg kistestű, nem szőrhullós kutya?
2021. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

9. Azt pont hogy nem szabad surbicolni és takarítani sem kell teljesen csak betegség esetén.

Egyébként nem takarítás mániás, hanem tisztaságmániás...


Szerintem sem kell semmi állatot tartani, nem is értem miért akarna valaki bármit is tartani, ha kimondottan undorodik tőle.

Állatot tartani továbbra sem kötelező!

2021. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!