Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macskának Junior...

Felnőtt macskának Junior tápot (Felix) hosszútávon, káros lehet?

Figyelt kérdés

Egy olyan nagy hibát követtem el, hogy Édesapámmal vásároltattam meg a macskakaját (soha többet). 10db-os kartonos felixet szerettem volna. Egy dolog, hogy erre hazahozott nekem 10db 4db-os zacsist, tehát 40(!!) darabot, de mellé az összes junior.


Sajnos a boltban nem cserélték ki, hiába vittem vissza a vásárlás után 15 perccel, mert élelmiszert nem cserélhetnek ha azonnal visszaviszem se.


A nagy kérdés az, hogy lehet e baja a macskának (kb 7 éves lassan), ha a junior táppal etetem hosszútávon? Olyan volt már, hogy egy ideig, napokig vagy 1 hétig azt kapott mert nem volt más a közelben. De azért a 40db táp az nem most fog elfogyni és akkor is sok ha közben veszek rendes tápot és beszúrom mellé.


Nem szeretném ha baja lenne tőle. Gondoltam rá, hogy megpróbálom elpasszolni facebokon vagy vaterán (tuti veszteséggel sajnos), de nem erőltetem ha megeheti ő is.



2013. nov. 3. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú!!Ez azért durva!! Egyébként nem hiszem ,hogy bármi baja lehet a Junior táptól.
2013. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszen hogy baja lenne. :) Max kismacskáknak való vitamint kap. Nem lesz semmi baja, nyugi :) . De ha felhívsz egy állatorvost és megkérdezed ő is szívesen elmondja. A tápfutár.hu oldalon meg még egy csomó oldalon tudsz vásárolni jó minőségű tápokat amit 2-3 napon belül kivisznek. Amúgy hol laksz? És mennyiért adnád el a cica kaját? Nekem van pont 2 1 hónapos kismacskám. :D
2013. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyiban lehet baja,hogy a Junior tápokban mindenből több van,szóval károsíthatja a macskát.

De a Felix táp ebben az esetben szerencsés,mert nem valami jó minőség,így nem hiszem,hogy baja lesz tőle.

Sőt,szerintem még a junior tápja sem éri el,egy felnőtt macska minimum igényszintjét.


Baja így valószínűleg nem lesz,de csak azért,mert a Felixben így is úgyis alig van beltartalom.

2013. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az infót!


2.:

Pesti vagyok, az Örs vezér teréhez közel, ha erre jársz és érdekel, akkor mennyiért szeretnél vinni? 500Ft volt darabja a boltban, nyilván odaadom olcsóbban, van még 9x4 csomag.


Amúgy tervezzük, hogy visszaszoktatjuk a jó minőségű száraz tápra, bár nem lesz egyszerű dolgunk.

2013. nov. 3. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szabolcsi vagyok :D . Had egye meg, nem lesz baja tőle. De ha van olyan akinek van kismacska szerintem őt érdekelné a dolog . :)
2013. nov. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagy kár de ez van :) Majd veszek mellé neki felnőtt tápot is azt cserélgetem, és többet faterommal nem hozatok kaját.
2013. nov. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!