Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, hogy egy macska...

Van olyan, hogy egy macska teljesen kinti, de mégis hosszútávon megmarad velünk?

Figyelt kérdés
Én már sok macskával póbálkoztam, de pár hónapnál tovább nem maradt nálam. Anyukám nem engedi, hogy bevigyük a házba, én meg nagy cicaszerető vagyok, ezért megengedik, hogy kint legyen 1. De hogy tudnám őt megtartani? Kérlek, segítsetek!

#gazda #cica #kinti macska megtartása
2012. ápr. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítással, még ivarérés előtt.
2012. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii! Már az előző macskámat ivartalanítani szerettem volna, de sajnos elég fiatalon el kezdett ivarozni.
2012. ápr. 30. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Ivartalaníttatni, és nem magamtól...
2012. ápr. 30. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőstény cicával próbálkozz, az kicsit kevésbé csavargós. Én nagyon sok matuzsálem cicát ismerek, aki kint él, de csak vidéken.


Nekünk kis korunkban mindig volt cicánk, de fél évnél tovább egy sem volt velünk. Amikor az 5. cicát vesztettük el, akkor derült ki, hogy mérgezkik őket. Ezután inkább nem vállaltunk több cicát. Újpest, kertváros.

2012. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűű... juj, szegénykék!! Én kisvárosban lakom, annak is a külvárosában. Ez így akkor jó. Na majd meglátjuk, ha megkapom a cicust. Köszi a segítséget! :)
2012. máj. 1. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pont a lány cica tűnt el. A fiú csavargott, meg verekedett, de mindig visszajött.

Azóta nekünk kandúrunk van, ivartalanítva. Annak olcsóbb a műtét és nem is olyan bonyolult beavatkozás, mint a lánynál.

2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!