Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kezd el izomból dörgölőz...

Miért kezd el izomból dörgölőzni hozzám/az ölembe mászni a macska, amikor valaki hazaérkezik (úgy, hogy én addig is otthon voltam)?

Figyelt kérdés
Előtte teljesen jól elvan magában (vagy a többi macskával), aztán nyílik az ajtó, jár egy gyors üdvözlés az újonnan érkezőnek, majd jövök én, és ha akarom se tudom levakarni magamról legalább negyedórán keresztül, utána is csak alig. Miért viselkedhet így?

2021. máj. 13. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felspannolja magát az új örömben.
2021. máj. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elektromossággal tölti fel magát, hogy utána megrázhassa a másik embert
2021. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudtam megfejteni a macskák lelkivilágát. Amikor hazafelé tartok, akkor a feleségem szerint megérzi, és kiül a kapuhoz. Mikor megérkezik kajáért udvarol, és kap is. Amikor kávézok egyet, már mosakodik pár lépésnyire tőlem. Tegnap például a kávézás után elültettem pár paprika palántát az eső előtt. Az ágyás melletti guggolás közben többször majdnem felborított, olyan erővel dörgölőzött hozzám, míg kertészkedtem :-)
2021. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!