Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Élhet egy cica egy 16m²-es...

Élhet egy cica egy 16m²-es szobában, ha mindennap egy órát pórázzal sétáltatva van és mindennap egy órát aktívan játszunk és társa is van?

Figyelt kérdés

Két cicám van, de az egyik nagyon rossz és nem hallgat semmire, folyton felmászik a ruhaszárítóra, tépi a függönyt, vinyákol, kaparja a bútort, rágja a növényeket stb. Akárhogyan neveltük nem hallgat semmire, amint nem figyelünk rá egy percre, már kezdi megint. A másik cicát le tudtuk nevelni ezekről. Anyukám azt mondta, mostantól nem jöhet ki az én szobámból, ha nem tetszik, keressek neki új gazdát. Először rosszul tűrte, de vettem neki hámot meg pórázt és egyből nagyon bejött neki a sétáltatás, azóta jól elvan az egy szobában. Szerintetek ez így hosszú távon is megoldható, vagy keresnem kéne új gazdát? A társa éjjel mindig bent van, meg nappal is sokszor.

Sokat játszanak, a másik nehezen tűri az egyedüllétet, nem tudom mi volna vele, ha el kéne vinni a társát.


2021. máj. 14. 06:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

4-5 hetes koruk óta bent élnek, 2 évesek.

Ki voltak dobva.

2021. máj. 15. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!