Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy sziámi macskának meddig...

Egy sziámi macskának meddig tart a vemhessége és hogyan tudok neki segíteni hogyha szülni fog?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves sziámi cicám és most szerettünk volna neki kiscicákat . Ma van a 61. napja a vemhességében. Azt olvastam hogy a macskáknál átlagosan az 58.és 67. napban szülnek . Ez átlagosan a sziámi macskáknál hogy van? Tudok neki segíteni majd valahogy? Milyen jelei lesznek annak hogyha már itt az idő? Jelenleg már nem igazán ugrál , fekszik állandóan kedvetlen és kevesebbet is eszik mint szokott.

Lehet hülyeség ez a kérdés bocsi előre is ha igen ,de eléggé tapasztalatlan vagyok ebben a témában.



2021. máj. 15. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

A sok kis porszem teszi össze a homokvihart, ami jelenleg Magyarországon van.

Azt meg nem tudhatjátok szűrések nélkül, hogy milyen baja van, hiába szépíted. Az, hogy nem halt még meg, meg nem beteg, nem jelenti, hogy nem hordoz különböző örökletes problémákat, ami a kicsiknél esetleg ki fog jönni.

2021. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem vagy bejelentett tenyésztő, akkor csak egy szaporító. MEgnyugtatlak, szapis macskákért pontosan 0 Ft-ot fogsz kapni/darab.


És 100% hogy nem tenyésztőtől vett törzskönyves macskáid vannak, ugyanis a tenyésztől KIKÖTIK az ivartalanítási kötelezettséget a szerződésükben.

2021. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utólsó két ember!


Köszi hogy válaszoltatok a kérdéseimre!lol

Úgy látom olvasni azt nem tudtok. Már leírtam hogy voltak szűrések! Fotót kérsz róla?

Ahogyan azt is leírtam hogy ingyen azaz 0ft ért fogom adni őket , de köszi hogy megnyugtattál nagyon aranyos vagy máris nyugodtabb vagyok <3


Egyetértek , nem lehet ivaros macskát venni tenyésztőktől , igazad van!!!

De ! sehol nem látom azt leírva hogy vettem volna a cicát. Ugyanis ilyet nem is említettem. Csak azt hogy jó tenyésztőktől való mind a 2 macska bár csak az egyik az enyém a másik a párom testvéré -é. A párom szülei tenyésztők voltak , több fajtát is tenyésztettek de sajnos 3 éve meghaltak egy balesetben. Azóta van nállunk a cica , kölyökként került hozzánk és nem lett ivartalanítva. Kérsz fotót a törzskönyvről?


Legyen szép napotok!

2021. máj. 16. 09:57
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!


Oké , igen hibáztam elfogadom , elismerem. Remélem nem fogok a pokolban elégni eme óriási hibám végett!

Leírom neked mégegyszer hogy nem vettem , a tenyésztők meghaltak és nálunk maradt a cica. Azért ne szidd őket , engem szidjál!

Ivartalanítva lesz szerencsétlen !

Béke veled!


Illetve nem fogok bizonygatni, legyetek boldogok hogy nulla háttér ismeret melett , nem is a kérdésre választ adva élitek ki itt magatokat.


Támadjátok azokat akik valóban megérdemlik.

2021. máj. 16. 10:08
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
0 hatterismeret? annyi bőven elég, hogy fogalmad sincs a tenyésztésről. és ez mindenre választ is adott. gratulálok
2021. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Még mindig nem unod? Mert én igen. A szűrések megvoltak , negatív szűrésekkel rendelkezik mind a két macska, leucosis (FeLV), FIV és még FCoV teszt is lett készítve. Oké fogalmam sincs hogy milyen egy macska ellése és hogy hogyan viselkedik előtte de ha bármi probléma adódna rögtön állat orvoshoz fogom vinni!!! mert tegnap annak is utánna jártam.

Szánom bánom tettemet , és próbálom helyrehozni. Ahoz meg semmi köze senkinek hogy egy magán személynek milyen macskái lesznek és hogy mit csinál vele , mondtam már nem fogom eladni mert nincs pénzre szükségem , van rendes munkám! Egyszerű kérdéseket tettem fel erre támad mindenki , nincs jobb dolgotok?

Te biztos soha az életben nem hibáztál még , tökéletes vagy.

Én is gratulálok neked , a jó isten áldjon meg téged.

2021. máj. 16. 18:48
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
Egy sziáminak nem csak ezek kellenek. okos.
2021. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
94%

huha úgylátom hogy van itt minden... kedves kérdező ! nagyon örülök hogy beláttad hogy bizony amit csináltál az hiba volt , felelőtlenség! de szerintem azzal hogy most itt mindenki nekiugrik a másiknak az nem vezet sehová sem.. ami megtörtént az megtörtént nincs mit tenni. szerintem megértette hogy milyen hibájat is követett el , de ha nem írj rám és elmagyarázom neked szívesen!


igy is jobban cselekedtél ( és remélem hogy fogsz is a továbbiakban) mint egyes szaporítók. arra kérlek hogy tanulj a hibáidból és a macskád ívartalanítsd ahogyan azt ígérted is.


kívánom hogy ne történjen semmi baj sem az anyukával sem pedig a kölykeivel.

további szép estét!

2021. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!