Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy újra tüzel a...

Lehetséges, hogy újra tüzel a macska?

Figyelt kérdés
Nem tudom olvastátok-e de én írtam ki a kérdést pár hete, hogy a szomszéd macskája (vagyis,hogy ki tudja kié mert gazda azóta sincs) nálunk ellett le. A kicsik szépen nőnek holnap lesznek 2 hetesek. Az a probléma, hogy az anyamacska az utóbbi két napban órákra eltűnt. Nem egy-kettőre hanem kb 5 órára, mindkét nap. Majd visszajön megetet és megint eltűnik.Egy kis faházban vannak, de az ablakon az anya nyugodtan ki be mászkálhat hiszen kell neki a mozgás. Eddig soha nem ment el az udvarról. Ma viszont egy idegen kandúr "kísérte haza". A kutyám szúrta ki és kergette el. (A miénket soha nem bántja.) Lehetséges, hogy újra tüzel? Két hete szült még nem lehet ivartalanitani, a doki azt mondta várjuk biztosan két hónapot.

2021. máj. 20. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, úgy hogy igen.
2021. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper akkor be fogjuk zárni. Köszi a választ.
2021. máj. 20. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tüzelhet.


Hozzánk is fialt már kóbor. A szülés után azonnal ment pasizni, nem lehetett ott tartani a kölykeinél. Nekünk kellett mevelni őket.

Láttuk is hogy a ház előtt csinálta... Terhes lett megint, beteg macskákat fialt, vakok voltak és nem tudtak kakilni se.

2021. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 a kiscicák vakon születnek, 10-14 naposan nyílik ki a szemük és 3-4 hetes korukig kell nekik az ingerlés, hogy tudjanak üríteni, maguktól még nem megy.
2021. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esélyes, hogy megint vemhes, akkor előbbre kell hozni az ivartalanítást.
2021. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4. Nem mondod komolyan.. Ezt szerintem mindenki tudja.
2021. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!