Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy cicát. Milyen...

Szeretnék egy cicát. Milyen fajtájút vegyek/keressek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

merre laksz?

én szívesen adok egy kiscicát!akár többet is!

2010. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hehe , és neked milyen fajta van?:D
2010. aug. 24. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül menhelyeken, illetve ajándékba adóknál. Hozd el amelyik megtetszik. Cicát nem érdemes venni, én akartam egy makréla csíkos brit kéket, de 80 ezer az alja. Macskát nem lenne szívem lakásban tartani, az szabad állat, de elkóborolhat, ellophatják, megmérgezhetik (mint sajnos az enyéimet). Hozz el menhelyről, megmented az életét, és szeretheted amíg csak él.
2010. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Na meg megmentett állatnál nincs hálásabb.
2010. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

házi macska :)

rm-zgirl199@hotmail.com írj ha érdekel! :)

2010. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
természetesen és is ajándékba adom,szal ingyen,mert nekem az a fontos hogy szeressék a gazdái
2010. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi találtunk egy cicát 13-14 hetes lehet angyon tűndéri,kis lány,sűrgősen gazdit kell találnom neki mert nem tarthatom meg :( félperzsa keverék doki szerint.ha érdekel privibe írj
2010. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sima házicicát. Ezrével várnak gazdára talált, kidobott cicák a menhelyeken és önkéntes segítőknél, csak győzz válogatni:

[link]

[link]

2010. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legnemesebb dolog tényleg az lenne, ha nemhelyről hoznál egyet.

Ha viszont a fajtatisztához ragaszkodsz (és jó sok türelmed van), akkor válaszd a sziámit!

Tőlük ragaszkodóbb, és "macskább" macskát még nem pipáltál! :)

Emellett gyönyörűek, okosak, igazi macska-szerelmek! Ahh, én elfogult vagyok, pedig a világ összes macskáját imádom!


[link]

2010. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Obermair Hedvig válasza:
Én ajánlanám a Maine Coon-t. Játékos, hosszúszőrű, nagyra megnőhet, ragaszkodó és még egy csomó jó tulajdonsága van. Nem fél a víztől, sőt élvezi. Ha megnyitjuk a csapot felugrék és mancsával lökdösi a vizet. A szőre sok gondozást igényel de nagyon türelmesek szeretetreméltóak és gyönyörűek... Nekem is Maine Coon fajta macskám van
2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!