Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a fiatal cicám csak...

Baj ha a fiatal cicám csak felnőtt tápot eszik?

Figyelt kérdés

6 hónaposan került hozzám menhelyről, ott kérdeztem mivel etessem, azt mondták "mindegy", így utána olvastam és vettem néhány jobb minőségű kisebb táp csomagot, hogy kipróbáljuk melyik ízlik neki. A kölyökcicáknak valók közül egyiket sem eszi, próbáltam akár 2-3 napig előtte hagyni, de akkor is csak max pár szemét evett (és persze alutasakost).

Realnature kitten tápra rá se néz, de a felnőtt verzió imádja, Brit táppal ugyan ez.

Mostmár 8 hónapos, baj, ha csak felnőtt kaját eszik őméltósága? Vagy így kéne mellé valamilyen vitamin pótlás?


2021. máj. 29. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem teljesen jó a felnőtt kaja is.

AZ én macskám is azt szereti és az állatorvos szerint teljesen egészséges, nincs szüksége külön vitaminra meg semmi ilyesmire. Most 1 éves és nagyon kis játékos állat. (:

2021. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Előző vagyok.

Kölyök korától kezdve felnőtt tápot evett. (persze csak azután, hogy már nem az anyja táplálta.)

2021. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj. Néha kínáld meg egy darabka nyers csirkemájjal, kanálka natúr joghurttal, sovány túróval, és nem lesz semmiféle vitaminhiánya.
2021. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
előző előtti vagyok. Mikor én válaszoltam a kérdésre már írt valaki egy választ. Kb. ugyanazt írta, mint én. Miért lett törölve a válasza?
2021. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen jó minőségű tápokból nem árt a felnőtt verzió, mert az is tele van vitaminnal, tápanyaggal.
2021. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!