Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te örökbe fogadnál fiatal,...

Te örökbe fogadnál fiatal, felnőtt macskát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. már meg is tettem.

Amikor örökbefogadtuk egy macskamentőtől (akinek akkor 19 macskája volt), akkor volt kb. 1,5-2 éves a cica. Ennek már 6 éve. Él és virul. Kicsit ugyan félénkebb az átlagnál, idegenekkel nem barátkozik, csak a családdal.

2012. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még szép!
2012. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is!
2012. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Örülök, hogy vannak emberek, akik nem zárkóznak el ettől. Kíváncsi voltam rá, hogy mi lesz az eredmény.

Ugyanis a nyáron megjelent a szüleim kertjében egy cica, csontsoványan, nyilván kirakták szegényt, én meg hazahoztam, gondoltam ideiglenesen itt lehet nálam, majd keresek neki gazdát. Aztán kiderült róla, hogy vemhes. 5 gyönyörű kiscicája született, akiknek már sikerült gazdát találnom, de a mama, aki fiatal, gyönyörű és nagyon barátságos nem kell senkinek. De akkor még van remény rá, hogy ő is gazdát talál magának :)

2012. jan. 20. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, örökbe fogadnék felnőtt macskát is, ha nem lenne már kettő.

Ha módodban áll, ivartalaníttasd a mamát,úgy könnyebben találsz neki gazdát.

Egyszer mérgemben feltettem az express.hu-ra az egyik ivartalanítot cicámat, mert levadászta a papagájt. 2 nap mulva, akadt is rá jelentkező, de aztán levettem a hirdetést, nem akartam, hogy a másik cica egyedül maradjon. Nagyon összeszoktak már.

2012. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs keretem az ivartalanításra. Jelenleg semmiképp. Igaz bérházban lakom, legalább nem lesz újra gyereke.

Van két saját macskám is, egy nőstény, meg egy kandúr. De a kandúrt ivartalaníttattam. Egyrészt mert büdös volt, másrészt nem akartam felesleges szaporulatot, harmadrészt meg őt olcsóbb volt megműttetni. És mivel bérházban lakunk, és nem tudnak kimenni, így a nőstény cicám nincs "veszélyben". De majd megműttetem, ha lesz erre keretem, hogy ne tüzeljen.

2012. jan. 21. 10:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én még be is fogadtam már hármat, valakik kidobták őket...
2012. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már jelöltem is van :) Ha nem viszi el senki, a lányomnak nagy meglepetése lesz szülinapjára (április vége), de a páromnak még nagyobb.
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!