Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek egy elpusztult...

Mit tegyek egy elpusztult állattal a XIII. Kerületben?

Figyelt kérdés
Találtun egy anyamacskát, 4 kölykével, sajnos az egyik kicsi már nem érte meg azt se hogy egyáltalán orvoshoz vigyük. Panelban lakunk, van egy nagyon pici előkert a ház előtt, de nem hiszem hogy oda szabályos lenne eltemetni szegényt. Hallottam ilyen kisállat temetőkről de állítólag azért megkérik az árat. Nekem erre nincs túl sok pénzem, igazából ha lehetne mondjuk kivinném a Margitszigetre szép helyre de valószínűleg az sem megengedett. Viszonylag gyors megoldást keresek, mivel már most jégakkukkal kell hűteni a pici testét :/
2021. máj. 30. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Saját, több évig nevelt állatnál megértenélek, de ebben az esetben csak kidobnám.
2021. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan hogy az állati tetem nem mehet hulladékba, első?
2021. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Mert ha pl találsz egy döglött egeret, mit csinálsz vele? Eltemeted? Hagyjuk már.
2021. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eltemeted valami nyugodt helyen, pl.: erdő. (nem hiszem, hogy te lennél első, hiába nem megengedett)

vagy itt tudod jelenteni:

[link]

2021. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyepmesteri telep elég olcsón vesz be tetemeket.


Margit szigeten ásni és temetni? Wtf. Az nem a te kerted!

2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A Cenz Ura ***** válasza:
100%
Ásd el valahol ahol senki nem látja szegényt oszt kész
2021. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!