Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4 hónapos Maine Coon cicám...

A 4 hónapos Maine Coon cicám bántja a 8 hetes kismacskát akit most vettünk. Félek hogy megfojtja. Mit tegyek hogy összebarátkozzanak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik macsek nem fiú véletlen?
2010. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő fiú.
2010. aug. 24. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ne aggódj emiatt nem hiszem, hogy bántani fogja.Nem lehet,hogy csak játszani akarnak?Nekem is van egy maine coon-om és ö 8 hós volt amikor lett mellé egy kismacska.Az elején én is féltem nehogy bántsa, de megszerették egymást.Szerintem elöször figyelj oda rájuk és csak pár nap múlva hagyd öket kettesben.Nem hiszem,hogy baj lesz.
2010. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 2 napja itt van, egy kis perzsa cica. Eddig csak pofozgatta de most már leteperi, és harapja. Verekednek. De a kicsi még nemigazán tud védekezni szegénykém.
2010. aug. 24. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
És mennyivel nagyobb a Maine Coon? Úgy értem hány grammos?
2010. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz sokat a mc-vel. Gondolom, mivel felted a kicsit, joval tobbet foglalkozol vele, es feltekeny.
2010. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!