Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék elkapni egy...

Hogyan tudnék elkapni egy kismacskát?

Figyelt kérdés
Az anyjuk elhagyta őket.Az a baj,hogy egy panel pinceszellőzőn bebújnak ha meglátnak,közel menni meg nem nagyon tudok,mert ott egy bokor és a lakók meg állandóan kinéznek az ablakon és azt hiszik bántani akarom őket..már több mint egy hete próbálom őket magamhoz csalogatni,de nem jönnek.mivel vagy hogyan próbálhatnám megfogni őket??Nagyon megsajnáltam szegénykéket..Szeretnék mindenképp segíteni.:) Ha tudtok tippeket mondjatok.. vagy esetleg volt-e már valaki ilyen hasonló helyzetben(körülbelül 1,5-2 hónaposak és ketten vannak már csak összesen)
2011. szept. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló volt a helyzet és mi kajával kicsalogattuk és akkor gyors megfogtuk...de kajával biztos összejön ha nem pont így de máshogy biztosan ;)
2011. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kajával probáltad már ?


viszel nekik felvágotat pl és legugulsz hivod öket h ci -ci cic és mikor ottvanak ak gyor megfogod öket

2011. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már próbáltam.. hiába hívom őket bebújnak a pince szellőzőbe és onnan néznek engem ott guggoltam vagy 10 percet,de nem mertek előbújni.pedig már régóta etetem is őket de úgy tűnik azért sem bíznak meg bennem..
2011. szept. 30. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne add fel.a lakók meg sztem nem szólnak ha látják, h jót akarsz. haza akarnad vinni őket esetleg?
2011. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!