Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicàm szülni készül.Lehet...

A cicàm szülni készül.Lehet hogy rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy kifolyt belőle valami folyadék meg láttam hogy elkezdett összehúzódni a hasa,beküldtem a dobozba ami neki lett kitéve.Bemászott,nyávogott,helyezkedett.Kimentem a szobából nem akartam zavarni.Erre teljesen kétségbeesett,elkezdett sokkal hangosabban nyávogni.Bejöttem visszamászott a dobozba de azóta semmi.Lehet hogy szegény megijedt hogy kimentem,nem akart egyedül maradni ès most így megzavartam?? Mit csináljak?

2021. jún. 2. 09:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha az első cica megvan, utána nyugton szoktak maradni. Én ilyenkor mindig készítettem a közvetlen közelébe innivalót, mert szomjasak az erőlködéstől.
2021. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk nem kéne össze vissza elletni szerencsétlen macskákat, mint itt már nem egy ember írja.

Komolyan nem tudom felfogni, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az amberek olyanokkal, akiket állítólag szeretnek .....

2021. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
én meg komolyan nem tudom egyesek minek írnak ha csak kötözködni akarnak.
2021. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
Egyem meg a kis szívét, így érzi magát biztonságban, maradj mellette. Hány pici született?
2021. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Ha valóban szereted, és nem akarsz rosszat neki, akkor miért szaporítasz? Ez neki nem jó, nem öröm.
2021. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%
Hiába törölteted a neked nem tetsző válaszokat, ha valóban szereted azt a macskát, akkor ivartalaníttatod és nem hagyod, hogy minden jött-ment macska felcsinálja.
2021. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%

Remélem minden rendben van a cicákkal. De én is szeretném leírni, hogy a szülés nem játék nekik sem, gyakran belehalhatnak és kicsit sem élvezik. Nem olyanok az állatok, mint az emberek, ők nem akarnak szülni és a nevelés sem vidám, hisz ki akarna 4-5-6 gyereket szoptatni és nevelni. Megterhelő nekik, és nem is kell több szaporulat, sok a kóbormacska, a természetes élővilágot pusztítják (énekesmadarak, védett bogarak, süni, cickány stb - ők is cukik és előbb voltak itt, mint a macskák).

Sajnos nemi betegségek is léteznek macskáknál. Ha a legjobbat akarod a cicádnak, akkor ivartalanítod és felelősségteljesen tartod (szobamacskaként), plusz a kölyköket is így adod a leendő gazdáknak.

Ne maradjuk már meg a primitív szinten a 21.században...

2021. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%
Végül mennyi született
2021. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
Hogy mit csinálj? IVARTALANÍTSD.
2021. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%
Ha mosakszik, az jó. Semmelweis Ignáctól tanulta.
2021. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!