Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicàm szülni készül.Lehet...

A cicàm szülni készül.Lehet hogy rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy kifolyt belőle valami folyadék meg láttam hogy elkezdett összehúzódni a hasa,beküldtem a dobozba ami neki lett kitéve.Bemászott,nyávogott,helyezkedett.Kimentem a szobából nem akartam zavarni.Erre teljesen kétségbeesett,elkezdett sokkal hangosabban nyávogni.Bejöttem visszamászott a dobozba de azóta semmi.Lehet hogy szegény megijedt hogy kimentem,nem akart egyedül maradni ès most így megzavartam?? Mit csináljak?

2021. jún. 2. 09:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%
IVartalanítás? Esetleg? Nem, elleted szerencsétlen állatot. :/
2021. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
56%
Megmutatod a kis cicókákat?
2021. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Hűha.Tudhattam volna hog idejön egy pár ember habzó szájjal hogy úristen mit képzelek magamról hogy terhes lett a macskám.

1.szobamacska egyébként csak mit ad isten pont a párzási időszakban sikerült kiszöknie és hiába hívogattam,keresgéltem nem jött vissza csak 3 nap múlva

2.Szeretem a cicákat és eszemben sincs kitenni a szűrüket az utcára,ha valaki szeretne vinni fájó szívvel de adok neki kiscicát ha nem akkor megtartom őket

3.Nem tudom honnan vette bárki is hogy én töröltettem kommentet ha így lett volna akkor nem lenne itt ez a sok fröcsögés,tisztelet a kivételnek aki normálisan írta le a véleményét.

4.Mivel nem árulom őket pénzért nem hinném hogy szaporító lennèk.

5.Ha mindenki ivartalanítana kivétel nélkül akkor szegény cicák előbb-utóbb kihalnának.

6.Akik érdemleges választ adtak vagy legalábbis értelmesen írták le az ellenvéleményüket azoknak köszönöm.

Végül 4 pici lett ők is és a mamájuk is makkegészségesek :)

2021. jún. 14. 13:46
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

Mivel nem árulom őket pénzért nem hinném hogy szaporító lennèk.


De, az vagy, mert nem értesz a tenyésztéshez, ki tudja, ki csinálta fel a macskád.


5.Ha mindenki ivartalanítana kivétel nélkül akkor szegény cicák előbb-utóbb kihalnának.


Ez egyáltalán nem fenyegeti őket, tekintve, hogy memnyi gazdátlan macska van a világon.

2021. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már de ki mondott ilyet hogy tenyésztek? Van egy szobamacskám aki pont szerencsétlen időpontban tudott kiszökni ezért lettek a kölykök.Mégis mit kellett volna tennem mikor láttam rajta hogy terhes? Vittem volna orvoshoz hogy kaparják ki belőle vagy mi? Igen nem ivartalanítottam mivel soha nem volt kiengedve a házból csak anyukám itt volt aki véletlenül nyitva hagyta az ajtót és így tudott kimenni.Megáll az eszem basszus nem akartok máglyán elégetni ezért esetleg?
2021. jún. 14. 13:56
 26/31 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj már de ki mondott ilyet hogy tenyésztek?


Nem haragszom, senki nem mondta, mert közöd sincs a tenyésztéshez, szaporító vagy.


Van egy szobamacskám aki pont szerencsétlen időpontban tudott kiszökni ezért lettek a kölykök.Mégis mit kellett volna tennem mikor láttam rajta hogy terhes? Vittem volna orvoshoz hogy kaparják ki belőle vagy mi?


Igen, pontosan ezt kellett volna tenned.


Majd ha szenved a macskád a gennyes méhgyulladástól, amit a folyamatos tüzelés okoz, akkor talán megérted.

2021. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen rosszindulatú? Csak kérdezem ha valami problémád van beszélgethetünk. Tudod én nem vagyok gyilkos hogy fejlődésben lévő életeket kioltassak.Köszöni egyébként a cicus jól van nem szenvedett eddig sem méhgyulladástól.
2021. jún. 14. 15:16
 28/31 A kérdező kommentje:
Erre a szaporítós dologra meg nem fogok többször reagálni tudtommal azt hívják szaporítónak aki mindenféle tudás nélkül SZÁNDÉKOSAN pároztat aztán adja el a kölyköket PÉNZÉRT mindenféle papír nélkül.Nekem ilyen tevékenységhez soha nem volt közöm,most sincs és nem is lesz téma lezárva.
2021. jún. 14. 15:20
 29/31 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan ivartalanísd cicódat, van elég szerencsére belőlük. Sajnos rengeteg védett állat veszélybe került a túlszaporodott macskák miatt (énekesmadarak, süni, cickány stb.) Plusz ivartalanítás után nem fog szenvedni a tüzeléstől, a hormonoktól, nem fog elszökni és az ivartalaítás kizárja az életveszélyes és gyakran halállal végződő gennyes méhgyulladás lehetőségét, de jelentősen csökkenti a rosszindulatú emlőrák kockázatát is. Az, hogy eddig nem szenvedett méhgyulladástól az azért van, mert idős korban szokott kifejlődni ez a betegség és nem előzheted meg mással, csak ivartalanítással. Nem állatkínzás ez a rutin műtét. Pont az a kínzás, ha végignézed, hogy tüzeléstől szenved vagy szüléstől (plusz a párzás sem kellemes nekik, plusz ne adj isten valami nemi betegségtől, fülatka, bolha féreg - amiket párzás közben összeszedhet), a kölykök felnevelése sem játék nekik... Hidd el, jobb lesz a macskának és a világnak is,ha rászánod azt a kevés összeget - amit csak egyszer kell kifizetned a macska életében - ennyit megérdemel a macska is.
2021. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
46%
Én egyszer hagytam, hogy lefialjon, mert cukik a kicsik, de utána ivartalanítottam
2021. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!