Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska vajon megjegyezte...

A macska vajon megjegyezte hogy csúnyán viselkedtem vele?

Figyelt kérdés
A macska nem csinált semmi rosszat én csak úgy kimentem hozzá ordibáltam vele kergettem dobbantgattam neki a lábammal és folyamatosan veszekedve beszéltem hozzá. Sztetek ez meg marad benne vagy pár nap alatt elfelejti

2021. jún. 11. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

"A macska nem csinált semmi rosszat én csak úgy kimentem hozzá ordibáltam vele kergettem"


Ne haragudj, de aki ok nélkül így idegbetegeskedik, annak nem hogy állat nem való, de én még az embereket is szorosan óvnám tőle!

De most komolyan:

Mi visz rá valakit arra, hogy így viselkedjen?

2021. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Most csak kiabáltál vele, de ha legközelebb is valami elpattan benned, akkor mit fogsz csinálni szegénnyel?

Először egy állatvédőt keress fel, hogy vegyék el tőled szerencsétlent, aztán egy pszichiátert, de azt már magadnak.

2021. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1.nagyon szeretem a macskát csak nagyon ideges voltam és rajta vezettem le
2021. jún. 11. 12:02
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nagyon nagyon remélem, hogy ez egy troll kèrdès.
2021. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Megjegyzi, aztán macskától függ, hogy milyen nehéz lesz visszaszerezni a bizalmát. Egyébként nagyon primitív dolog így levezetni az agressziót, egy ártatlan, szerencsétlen állaton.
2021. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy dolog hogy szereted a macskákat és egy másik, hogy való-e neked macska. Elég okos állatok, azonban a memóriájuk nem a legjobb, bár lehet az ilyen feszültséget megjegyzi.

Ha trollkodás akkor nem vagy vicces

2021. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
[link] szerintem ne viselkedj vele így máskor. :)
2021. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
2021. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Igen,megjegyzi ea bosszut fog alni.

Kilesi mikor alszol es atharapja a torkodat,szoval ne merd maskor bantani.

2021. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
A macskák sértődékenyek, és bosszút állnak. Eldugott helyekre oda fog pisilni és kakálni. Ne legyen gyereked, mert azzal is gonosz leszel, mikor rád jön az elmebaj. Partnert sem érdemes keresned, mert egy ilyen nyomit mindenki kihajít. Eredj pszichiáterhez, nem vagy normális.
2021. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!