Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi a nedves eledelt?

Miért nem eszi a nedves eledelt?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete, amióta melegebb van, nem eszi meg a nedves eledelt a cicám. Ugyan úgy kéri, kiteszem neki és meg se szagolja. 2 félét szokott enni, mindkettő prémium eledel, eddig imádta őket és 5 perc alatt el is fogyasztotta, most meg rá se néz. Szárazat eszik, vizet eleget iszik. A meleg miatt nem eszi a nedveset vagy valami más oka lehet?
2021. jún. 15. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult nálam is a cicáknál ilyen dolog a meleg miatt. De az is, hogy akármilyen jó eledel volt ráunt egy idővel. Érdemes megpróbálnod egy másikfajtát, ha megeszi akkor lehet csak ráunt az eddigiekre.
2021. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is kevesebbet esznek a cicák.

Sőt, bevállaltam 4 másik macskát, mert a gazdik nyaralnak, és ők sem igazán esznek. Meleg van.

2021. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A macska ragadozó.Próbálj nyers húst adni neki viszont disznót semmilyen formában nem kaphat!
2021. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nedves egyik fajtáját nem eszi meg mostanában...szerintem megunta 😀
2021. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik fajtát, azt sem eszi. Van a fagyóban husi neki, ma megpróbálom azt.
2021. jún. 15. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem eszi az olvasztott, csak a friss húst 😅 Amúgy próbáld meg berakni előtte egy kicsit a hűtőbe, nálam úgy jobban eszi
2021. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a direkt neki főzött husit sem hajlandó megenni:D
2021. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem tudja megenni a húst vagy bármit, ami egészben van. Már itt röhögtünk rajta, teljesen össze volt zavarodva, mert egészben raktam le a combot! Járkált körülötte, csapkodta, nyalogatta, nyávogott hogy mi van.. :D :D Szerencsétlennek mutogattam, de mivel nem volt cicamami, én pedig mindig daraboltam, így 2 évesen fogalma nincs hogy kell enni... :D


Kérdező: adjál neki üres vízben főtt csirkét, 1 főtt tojást, 3-4 kis kocka sajtot és egy kisebb főtt krumplit holnapra! A tápban is kb. ez van, csak ebben a melegben nincs kedve megenni! Más állagút vagy formájút lehet megenne!

2021. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!