Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis ártalmatlan cuki kinti...

Kis ártalmatlan cuki kinti cicamicátok milyen horror dolgot művelt már előttetek?

Figyelt kérdés
..én lassan már azon se lepődnék meg, ha beállít egy fél vaddisznóval.

2021. jún. 19. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10, kismadárka - konkrétan kisrigó - nekem a fürdőszobában repkedett. Éppen ültem a kádban, a hajam t*kig samponos, a macska a madár nyomában, a szájából már tollak lógtak ki. Üvöltöztem hát egy sort, a macsek megszeppent, így a madár megmenekült.

Az már egy másik sztori, hogy a madarat hogyan tudtam végül megfogni és elengedni, de egy fél napig tollakat söpörtem szegény után...

2021. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Minden nap egy hörcsöggel jött haza amit letett az ajtó elé majd szépen felboncolta és kiszedte a máját amit megevett a többit ott hagyta nekem ajándékba. Egy kabátra valót biztosan kidobtam annyi volt egy szezonban.
2021. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág! (@_@)
2022. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!