Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan hűti magát a macska,...

Hogyan hűti magát a macska, ha melege van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Többféleképpen.

A mi macskánk ha nagyon meleg volt beszökött a konyhába és a kőre heveredett. (mert az ugye hidegebb) vagy többször mosakodnak.

Illetve a téli bundájukat mindig levedlik, hogy kevesebb szőr fogja a meleget.

2010. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyáron a cicám mindig csapkodta magát a padlóra!!
2010. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is a járólapra fekszik, mert az hűvös!
2010. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* padlóra!!* Járólapot akartam írni de nem jutott eszembe
2010. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te is hűtheted egy kicst. Mártsd a kezed hűtött vízbe és azzal símogasd, átnedvesítheted a bundáját. Én úgy szoktam, hogy spriccelős palackba teszek hideg vizet és ahogy símogatom, a másik kezemmel finoman végigpermetezem a vízzel, így eltűri, nem szalad el. Látszik, hogy utána jól esik neki.
2010. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia! az enyémek is a járólapra heverednek teljesen elnyúlva, aztán forgatják magukat. de mikor 36 fok volt

láttam az egyiknek kilógott a nyelve, úgy lihegett, mint a kutyák.

több helyre is teszek ki vizet árnyékba, hogy tudjanak

lefetyelni.

meg még azt nagyon élvezik melegben, hogy jó lutykos vizes szivaccsal áttörölgetem őket.

üdv-cicás-

2010. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én macsekom tök fekete szóval még szivja is a meleget de ő állandoan ( ha alszik ) a napon alszik kint a teraszon vag fűben bárhol:) Imádja a napot. De egyébként általéában tényleg ugy szokták hogy hideg járolapra lefekszenek vagy egy olyan hely pl hűtő teteje ahol hidegebb van.A mién van amikor a huto tetején alszik. Meg ugye vedlenek. Hullik a szőrük pont azért h kevesebb legyen, télen pedig majd ez a mennyiség duplázódik.
2010. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
árnyékba, hűs fűre, kőre, nedves földre fekszik, ha már nagyon melege van liheg is, de ekkor már ténlge nagyon melege van.
2010. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hűvös, jó hővezető felületre fekvéssel, lihegéssel, a bundájuk benedvesítésével.

Egyszer, a legnagyobb kánikulában az orra hegyétől folyamatosan alulról felfelé terjedő fekete foltot vettem észre, és nem értettem, hogy mi a tök az. Aztán rájöttem: legmagasabb fokozatba kapcsolta a hűtést a macsek, azaz időnként felcsapott a nyelvével, hogy az orrát nedvesen tartsa.

2010. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyem is lihegett, mikor nagyon meleg volt.Meg az ajto ele hasalt, ahol van egy kis huzat.En tettem jegkockat az itatojaba:-)
2010. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!