Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák ennyire a helyhez...

A macskák ennyire a helyhez ragaszkodnak?

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést erről a macskáról, a nemtörődöm szomszédom lány macskája, én etetem, itatom, minap már el is vittem a saját pénzemen ivartalaníttatni.

2 napja volt a műtétje, ma kéne kontrollra visszavinnem, de meglógott. :(

Nem tudtam már itt bent tartani a 35 fokos lakásban, kiengedtem, mentem vele, de egyből be a bozótba, majd gondolom már ott dekkol a szomszéd szemétdombja közepén, mert az az ő helye...

Ide hiába csináltam neki kintre kosarat, kipárnázva, hűvösben, nem, megy vissza a szomszéd fátlan, gazos, hulladékokkal teli helyére.

Simán hagyta volna meghalni a saját macskáját, enni nem nagyon adott neki, emiatt kicsi is maradt a macska, ráadásul megtalálta egy kandúr is, félig lógott belőle a kiscica, úgy vittem el a dokihoz.

Leírtam mindent, hogy kerek legyen a történet.

Csak nem nagyon értem a cicák helyhez való ragaszkodását.


2021. jún. 25. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a cica, akit kiskoraban szeretettel szocializaltak, egyaltalan nem. De ha eleve valami egerfogo eszkozkent tekintettek, aki csak enni mehet a hazba, az nem fog kotodni. Kiakorukban dol el, ha akkor nem volt szeretet, vadocok maradnak.
2021. jún. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát szegény abból sokat nem kapott.

Viszont tényleg nagyon jó vadász, ki nem nézné a kis ártatlanságból az ember.

2021. jún. 26. 03:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!