Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frontline helyett valami...

Frontline helyett valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Cicám már többször volt bolhás:S Vettem neki többször nyakörvet (jó minőségűt) segített is, de volt, hogy elhagyta 1 nap alatt, és félek hogy fent akad vele valahol...(kinti cica és sokat mászkál, azt se tudom merre)

Legutóbb (kb 1 hónapja) vettem Frontline-t, de úgy látom, hogy már megint sokat vakarózik:S

Létezik olyan szer, amit így kell rácsöppenteni, mint a frontline-t, csak olcsóbb? az se lenne gond, ha esetleg sűrűbben, mondjuk hetente kellene becsöppenteni.

Volt egyszer itthon olyan is, amivel kb az egész macsekot be kellett csöpögtetni, pár centinként, de azt meg lenyalta:S

van valakinek ötlete, hogy mit kellene neki adnom?

(frontline-t soknak tartom árban, és csak szűk 1 hónapig hat)


2010. aug. 26. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindegyik nagy átverés!
2010. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg de ez sem biztos: [link]
2010. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Frontline Combo van és bevállt.4 macskára elég ha jól emlékszem 2 hónapig. Mert a nyaka legtetejére kell 1 csepp.
2010. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stronghold csepp. Állatorvos tudja felírni, mert vényköteles, de akihez én vittem a cicámat, ott helyben rácsepegtetett, és kész. Árat nem tudok mondani, mert oltás is volt.
2010. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben jártam. De csak annyit mondhatok h ezek a frontline vackok nem h nem érnek semmit de mellette méreg drágák is. Én külföldön éltem éveket (angliában) és ott a frontlinet alig veszik. Helyette vannak ilyen tabletták amik remekül irtják a bolhákat. fele annyiért mint a frontline. A 'mi' bolháink egy idő után IMMUNISAK lettek a frontline-ra. Pets at home-mal rákeresel a neten is kifogja dobni. Azt nem tudom h szállítanak e Európába de szerintem megéri megnézni! Hát ha.

Remélem segítettem.

2010. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

megérdeklődöm a lehetőségeket az állatorvosnál.

2010. aug. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!